فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتیبه پارسی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جادوی اثر مرکب

نسخه الکترونیک کتاب جادوی اثر مرکب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
جادوی اثر مرکب

دارن هاردی متولد ۱فوریه ۱۹۷۱ است. وی نویسنده ی کتاب های حوزه ی خودیاری، سخنران حرفه ای انگیزشی، ناشر و مدیرعامل اسبق مجله موفقیت است.
وی اولین کسب و کار خود را از سن ۱۸سالگی آغازکرد. در سپتامبر۲۰۰۷ ناشر مجله ی موفقیت شد. وی همچنین تاکنون سمت های اجرایی در شبکه های تلوزیونی CNBC, CBS،MS NBC و FOX داشته است.
هاردی در سال ۲۰۱۰، کتاب اثر مرکب را به بازار فرستاد که لقب یکی از پرفروش ترین ها را در نوع خود تصاحب کرد. این کتاب در مورد تاثیر تصمیمات روزمره بر کارایی افراد و همچنین یک راهنما برای دستیابی به اهداف است. روش منحصربه فرد دارن هاردی در کتابش به خواننده انگیزه ی استفاده از دستورالعمل ها را می دهد و سهولت استفاده از این کتاب موفقیت را به ارمغان خواهد آورد.
در سال ۲۰۱۱ وی کتاب بهترین سال عمر خود را زندگی کنید را به چاپ رساند که در واقع کارگاه عملی خلق موفقیت است. در دسامبر ۲۰۱۵ دارن مجله موفقیت را ترک کرد تا به دنبال کسب فرصت های جدید باشد.
در سال ۲۰۱۵، کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی را منتشر کرد که به تشریح چالش های کسب و کار برای کارآفرینان می پردازد و به نوعی تکمیل کننده گفتار اثر مرکب در این کتاب گنجانده شده است و انتخاب شغل، مدیریت و تثبیت موقعیت شغلی را وابسته به مواردی می داند که در این کتاب به آن می پردازد.
دارن مردی است که اساسی ساده اما بسیار موثر برای کسب موفقیت دارد. رازهای موفقیت او پیش روی شماست. وی کارآفرین و ثروتمندی موفق است که با دست و دلبازی اصول و قواعد موفقیت در کسب و کار، حرفه و زندگی را با همگان به اشتراک می گذارد.
اصولی که توسط دارن ارائه می شود، دور از دسترس، غیر واقعی و شعاری نیستند. او ساده و کاربردی ترین مواردی را به شما نشان می دهد که تاکنون متوجه آن نبودید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کتیبه پارسی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.46 مگابایت - تعداد صفحات : ۹۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جادوی اثر مرکب در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب جادوی اثر مرکب

کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی است که حسین ضرغام آن را گردآوری کرده است. این کتاب منتخبی است از سه کتاب تحت عنوان "اثر مرکب "و "کارآفرینی به روش دارن هاردی" و "امسال تکرار نخواهد شد" اثر دارن هاردی که کلا ۷۰۰ جمله را در این کتاب بیان کرده.
در 10 ماه پیش توسط
این کتاب با کتاب اثر مرکب فرق داره
در 10 ماه پیش توسط