فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اسکندر

نسخه الکترونیک کتاب اسکندر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
اسکندراین کتاب با نام دیگر «مادرم دوبار مرد» منتشر شده است.
الیف شافاک، نویسنده‌ی نامدار ترک، با رمان ملت عشق به فهرست پرفروش‌ترین‌های بازار کتاب جهان راه یافت و محبوبیتی کم‌نظیر به دست آورد.
داستان در فضای رئال نوشته شده است. «اسکندر» داستان مردمان روستایی‌ای است که به امید زندگی بهتر به شهرهای بزرگ مهاجرت می‌کنند و کودکانشان در شهرها بزرگ می‌شوند. در این رمان، جوانان مهاجر بازیگر اصلی میدان هستند. آن‌ها بخشی از جامعه‌ای هستند که بزرگ‌ترهای خود را در تقابل با خویش می‌بینند و مدرنیته را در مقابل سنت‌های قدیمی مغلوب می‌پندارند. آن‌‌ها لباس‌های غربی می‌پوشند؛ به موزیک‌های غربی گوش می‌دهند اما خصلت‌های شرقی را همچنان در خود حفظ کرده‌اند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.12 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب اسکندر در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب اسکندر

این همون کتاب مادرم دوبار مرد هست اما بنظرم ترجمه ی اون روونتر از اسکندره.. البته من فقط یکم از نمونه ی کتاب اسکندرو خوندم ولی اونو کامل خوندم و نظرم این که عرض کردم.
در 1 ماه پیش توسط
شخصیت پردازی ها به اندازه ملت عشق خوب نبود ولی در کل کتاب جالبی بود یه نکته ای که هست اینه که کتاب پر بود از غلط های نگارشی اشتباه بودن اسامی جا به جا بودن کلمات طوری که احساس میکنی داری نسخه ویرایش نشده کتاب رو میخونی این خیلی بده چون بابت این کتابها پول پرداخت میشه و نباید اینطور باشه
در 2 ماه پیش توسط
ترجمه کتاب غلط های زیادی داره. مترجم خیلی از کلمات ترکی رو اساسا متوجه نشده. حتی تلفظ الفبای ترکی رو هم بعضا اشتباه متوجه شده (مثل بخت که اونو بکست نوشته). زمانها هم بسیار مغشوش ترجمه شده.
در 4 ماه پیش توسط
کتاب خیلی خوبی که اویلش شاید یکم مثل ملت عشق جاذبه نداشته باشه ولی در ادامه خیلی خیلی بهتر میشه.خیلی خوب ب تشریح روابط یک خانواده پرداختن و تاثیر کمبود ها و نبود پدر روی هر یک از شخصیت ها. و اینکه چی میشه ک یک ادم مجرم میشه یعنی در واقع محیط و خانواده چقدر میتونن روی زندگی فرد تاثیر بگذارند. در نهایت بنظرم کتاب واقعا خوبی ک نگاه نویسنده از زوایای مختلف ب یک کاستی به یک زشتی و مشکل بما درک خیلی خوبی از زندگی ادمها میده.
در 8 ماه پیش توسط
به نظرم ملت عشق خیلی بهتر بود ولی این کتاب به چیزی به من اضافه نکرد.فقط یه داستان سطحی بود
در 10 ماه پیش توسط