کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اسکندر

نسخه الکترونیک کتاب اسکندر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :این کتاب با نام دیگر «مادرم دوبار مرد» منتشر شده است.
الیف شافاک، نویسنده‌ی نامدار ترک، با رمان ملت عشق به فهرست پرفروش‌ترین‌های بازار کتاب جهان راه یافت و محبوبیتی کم‌نظیر به دست آورد.
داستان در فضای رئال نوشته شده است. «اسکندر» داستان مردمان روستایی‌ای است که به امید زندگی بهتر به شهرهای بزرگ مهاجرت می‌کنند و کودکانشان در شهرها بزرگ می‌شوند. در این رمان، جوانان مهاجر بازیگر اصلی میدان هستند. آن‌ها بخشی از جامعه‌ای هستند که بزرگ‌ترهای خود را در تقابل با خویش می‌بینند و مدرنیته را در مقابل سنت‌های قدیمی مغلوب می‌پندارند. آن‌‌ها لباس‌های غربی می‌پوشند؛ به موزیک‌های غربی گوش می‌دهند اما خصلت‌های شرقی را همچنان در خود حفظ کرده‌اند.


دانلود کتاب اسکندر در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه کتاب غلط های زیادی داره. مترجم خیلی از کلمات ترکی رو اساسا متوجه نشده. حتی تلفظ الفبای ترکی رو هم بعضا اشتباه متوجه شده (مثل بخت که اونو بکست نوشته). زمانها هم بسیار مغشوش ترجمه شده.
در 2 ماه پیش توسط hsa...ian
کتاب خیلی خوبی که اویلش شاید یکم مثل ملت عشق جاذبه نداشته باشه ولی در ادامه خیلی خیلی بهتر میشه.خیلی خوب ب تشریح روابط یک خانواده پرداختن و تاثیر کمبود ها و نبود پدر روی هر یک از شخصیت ها. و اینکه چی میشه ک یک ادم مجرم میشه یعنی در واقع محیط و خانواده چقدر میتونن روی زندگی فرد تاثیر بگذارند. در نهایت بنظرم کتاب واقعا خوبی ک نگاه نویسنده از زوایای مختلف ب یک کاستی به یک زشتی و مشکل بما درک خیلی خوبی از زندگی ادمها میده.
در 6 ماه پیش توسط رضوانه رضایی
به نظرم ملت عشق خیلی بهتر بود ولی این کتاب به چیزی به من اضافه نکرد.فقط یه داستان سطحی بود
در 8 ماه پیش توسط f shakiba
وای عالی بود چقد خانم شافاک ذهن خلاقی دارن چقد خوب حسو به خوانندش منتقل میکنه این کتابشم مثل ملت عشق دوست داشتم خدا بهترینارو براش و البته مترجم رقم بزنه
در 8 ماه پیش توسط خدیجه قربانی
چرا تخفیف رو برداشتید من دیشب اومدم هردو کتاب رو بهرم که متاسفانه وارد درگاه الکترونیکی نتونستم بشم و الان اومدم خرید کنم که تخفیف رو برداشتید
در 8 ماه پیش توسط ech...key