کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آسیم و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد

نسخه الکترونیک کتاب ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

خودکشی با اسلحه، پریدن از روی ساختمانی بلند، خود را به دار آویختن، هیچ‌یک از این راه حل‌ها با روحیه لطیف زنانه او جور نبود. زن‌هایی که تصمیم دارند خودکشی کنند، از روش‌های پراحساس‌تری استفاده می‌کنند ــ مثل بریدن مچ دست یا خوردن تعداد زیادی قرص خواب‌آور. شاهزاده‌خانم‌های مطرود و هنرپیشه‌های هالیوود نمونه‌های بسیاری از این انواع را فراهم آورده‌اند.
ورونیکا می‌دانست که زندگی همواره منتظر لحظه مناسب اقدام است. و این چنین هم شد. دو نفر از دوستانش در پاسخ به شکایت او از بی‌خوابی، هریک دو بسته داروی قوی خواب‌آور، که بیشتر مورد استفاده نوازنده‌های باشگاه‌های شبانه بود، در اختیارش نهادند. ورونیکا یک هفته آن چهار بسته را روی میز کنار تخت‌خوابش گذاشته بود و به استقبال مرگ قریب‌الوقوع می‌رفت ــ کاملاً بدون هرگونه احساسی ــ و با آنچه مردم زندگی می‌نامیدند وداع می‌کرد.
حالا وقتش رسیده بود؛ خوشحال بود که همه این مراحل را پیموده است، و حوصله‌اش سررفته بود چون نمی‌دانست با آن وقت کم باقی‌مانده چه کند.
دوباره در مورد سؤال مزخرفی که خوانده بود فکر کرد. چگونه ممکن بود مطلبی در مورد کامپیوتر با چنین مطلع احمقانه‌ای آغاز گردد: «اسلوونیا کجاست؟»
چون کار جالب‌تری در دسترس نداشت، تصمیم گرفت تمام مطلب را بخواند، و دریافت که این بازی کامپیوتری در اسلوونیا ابداع شده است ــ در همان کشور عجیبی که هیچ‌کس آن را به درستی نمی‌شناخت، به جز افرادی که در آن زندگی می‌کردند ــ چون آن‌جا مرکز کار ارزان‌قیمت به حساب می‌آمد. چند ماه قبل که محصول روانه بازار شده بود، تولیدکننده فرانسوی در قصری در شهر ولد مهمانی‌ای برای تمام روزنامه‌نگاران سراسر جهان برگزار کرده بود.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: آسیم - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.16 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتابش فوق‌العاده هست. حتما بخوانید. شک نکنید
در 3 هفته پیش توسط حسین
سبک نویسنده رو دوست داشتم..توصیه میکنم حتما مطالعه کنید.
در 4 هفته پیش توسط نوشا سلیمانی
کتاب بی نظیریست. نشون میده اگر فکر کنی مرگت نزدیکه یکسری ترس ها، خوردن احساسات و نرم جامعه را کنار میزنی و کارای که دوست داریو انجام میدی چون میبینی کسی نیست که بعدا بخای ازش خجالت بکشی نشون میده اگر زندگی روتین را پیش بگیری افسرده میشی هایلایت های کتاب: *آگاهی از مرگ باعث میشودما با قدرت بیشتری زندگی کنیم و هر روز را یک معجزه بدانیم *خطرات یک ماجرا بیش از هزار روز راحتی و آسایش می ارزد. *مثل فواره ای باش که فوران میکند نه مثل منبعی که فقط حاوی چیزی است *دیپلماسی هنر به تاخیر انداختن تصمیم گیری است تا مشکلات خودشان حل شوند. *ماری سالهاددر محاکمات قانونی بود و تصمیم گرفت همانجا انها را بکارگیرد.اولین روشش این بود که وانمود کند با رقیبش هم عقیده است تا اورا فورا به جهت دیگری از بحث بکشاند. *اگر خودت را مجبور کنی مثل دیگران باشی، بله بیماری و برخلاف قانون خداست چون خدا در طبیعت هیچ دو برگی را مثل هم خلق نکرده.ولی تو فکر میکنی متفاوت بودن دیوانگبست *اگر برگردم به دیگران میگویم که دستورالعملهای درست را در زندگی رعایت نکنند بلکه زندگی ها تمایلات و ماجراهای خاص خودشان را کشف کنند و زندگی کنند. * دلم میخواهد دوباره زندگی کنم دلم میخواهد اشتباهاتی را مرتکب شوم که همواره ارزویشان را داشتم ولی هرگز جرئتش را نکردم.تداوم دادن به باورها ترسها یا پیشداوری های که همواره زندگی اش را محدود کرده بود حالا دیگر چ اثری ممکن بود داشته باشد! *ورونیکا: من میروم نمیخواهم مزاحمتان شوم ماری: آیا هیچ یاد نگرفته ای این فکر را که همیشه مزاحم دیگزان هستی کنار بگزار اینکه نفر کناریت را به زحمت میندازی.مردم اگر دوست نداشته باشند میتوانند شکایت کنند و اگر جرئت شکایت کردن ندارند مشکل خودشان است! *تشخص چیست؟تمایل به اینکه همه فکر کنند تو خوبی و خوشرفتاری و پر محبتی نسبت به مردم.قدری به طبیعت احترام بگذار و فیلم حبوانات را نگاه کن و ببین آنها چگونه برای فضای خودشان مبارزه میکنند! *طبق تحقیقات در کانادا از هر ۵ نفر یک نفر از اختلال روانی رنج میبرد.ممکن است مردم شادتری باشند ولی واقعا ناشادند! *بهترین روش جلوگیری از مشکلات تقسیم کردن انهاست *برای همین او مدیر بیمارستان بود نه بیمار ان چون قبل از انجام هر کاری مقدار زیادی فکر میکرد *یک پیشنهاد از شرکت خوب دریافت کرد ولی آنرا در مقابل پیشنهاد کار در کتابخانه که پول زیادی نداشت رد کرد ولی عوضش امنیت داشت.او هرروز سر کار میرفت و مواظب بود سرپرستانش از بابت او احساس خطر نکنند راضی بود و زیاد تلاش نمیکرد و به همین دلیل هم رشد نمیکرد! *وقتی هر چیزی را که در زندگی میخواست بدست اوردبه این نتیجه رسید بودنش مفهومی ندارد و روزها شبیه هم است و  آنگاه تصمیم به مردن گرفت *دیوانه خانه جاییست که مردم فقط بخاطر مهربان بودن با دیگران کاری را که به انها لذت میدهد رها نمیکنند.جایی که مردم در ان تظاهر به دیوانگی میکنند تا کاریکه میل دارند انجام دهند. *تنها زمانی که  برای چیزی میجنگید احساس زنده بودن داشت *یکی از دلایل خودکش اش این بود که سنش افزایش میافت روزی پیر میشد و در واقع با زنده ماندن او چیزی بدست نمیاورد در حقیقت تنها رتج هایش افزایش میافت. *خودکشی بدین مفهوم است که شخص خود را به دیگران ارجح میداند. *در این دنیا هیچ چیز تصادفی نیست. .
در 1 ماه پیش توسط زهره ..
Ketabeee kheili khobe,bekhonideshhh
در 5 ماه پیش توسط par...lll
این کتاب عالیه. حتما حتما حتما بخونیدش.
در 6 ماه پیش توسط niawyesh nikbakht