کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در من هوا سرد است

نسخه الکترونیک کتاب در من هوا سرد است به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

چند روز پیش که به خانه مهرنوش رفته بودم به او گفتم: «خوبی ‌‌این‌که آدم با خواهرش توی یک شهر زندگی کنه در این‌که هر وقت حوصله کارهای همیشگی خونه‌رو نداشته باشی، می‌تونی راهی منزل خواهرت بشی و اون هم اگه صدجور کار داشته باشه با روی باز به استقبالت می‌آد».
بعد از تمام‌شدن حرف‌هایم، اول کمی خیره‌خیره و بعد همراه با پلک‌زدنی مصنوعی نگاهم کرد و زد زیر خنده. «نمیری با این مدل حرف‌ زدنت. انگار می‌خواد سخنرانی کنه» و لب‌ها را به یک طرف کج کرد و ادای من را در آورد، «خوبی‌‌این‌که آدم با خواهرش توی یک شهر...» و جمله را تمام نکرده باز خندید.
و امروز صبح، او آمد. وارد خانه که شد نه سلام کرد و نه مثل همیشه خندان بود. با نگاه رو به پایین هراسان گفت: «دستت چطوره؟ این بود خوبی ‌‌این‌که آدم با خواهرش توی یک شهر باشه؟ که اصلاً چیزی به آدم بروز ندی؟ آره؟»
«امان از دست مادر. چرا به تو گفت؟»
خیره شد توی چشم‌هایم. «اگه نگفته بود هم، امروز قصد داشتم بیام این‌جا و می‌دیدم چی شده. فرقی به حالم نمی‌کرد.» و این را با حالتی از قهر و تشر گفت. می‌دانستم که به‌خاطر من مرخصی گرفته و همین دلم را گرم کرد.
چای را که گذاشتم روی میز، هنوز غرزدن‌های مهرنوش از این‌که چرا با این دستم کار می‌کنم تمام نشده بود. سینی را با حرص گرفت و چشم‌غره رفت که چرا نمی‌نشینم. همان‌ موقع تلفن زنگ زد. گوشی را که برداشتم، مادر مثل همیشه شروع کرد. لب‌ها را که رو به داخل جمع کردم و نگاهم سمت مهرنوش رفت، فهمید مادر است و در حال طعنه‌زدن. مهرنوش اول با انگشت به من اشاره کرد، بعد دستش را از مچ توی هوا چرخاند و به سرم اشاره کرد و بعد آن را رو به بالا برد، که یعنی تو هوش و حواس نداری، که یعنی من می‌دانم مادر دارد به تو چه می‌گوید. خنده‌ام گرفت. چون همان لحظه مادر گفت: «حواست کجا بود دختر؟ آدم که چاقو دستش می‌گیره باید حواسش جمع باشه».

  • دسته بندی: داستان ایرانی ، ادبیات برتر. رمان
  • ناشر: انتشارات کتاب نیستان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۷۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب در من هوا سرد است در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اولش به نظرم جذاب اومد ولی بعد هرچی که جلوتر رفت داستان، به نظرم هیچ جذابیت و کششی نداره، من خودم یه زنم ولی این نویسنده جوری همه ی داستان رو ضد مردها نوشته و زنها رو انقدر ضعیف و مظلوم نشون داده که آدم دیگه حالش بد میشه، به نظرم قصدش از نوشتن این داستان این بوده که بگه زنها مورد ظلمن و اینکار رو هم اصلا خوب نتونسته از آب در بیاره که لااقل کمی جذابیت داشته باشه
در 4 ماه پیش توسط z.b...854