کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

پیچ

نسخه الکترونیک کتاب پیچ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کیسه را باز می‌کنم و به چیزهایی که خریده‌ام نگاه می‌کنم. شلوارهای خوبی گیرم آمده. زیاد هم مامان‌بزرگی نیستند. اصلاً امروز روز خوبی بود. اولین خریدِ تک‌نفره‌ی من. چند وقت بود با مترو جایی نرفته بودم؟ چند هزار سال بود بی‌مسعود جایی نرفته بودم؟
کم سوار مترو می‌شوم، ولی سوار شدنش برایم مثل باز کردن تخم‌مرغِ شانسی است. تقریباً می‌دانی تویش چیست، دست‌‌کم اندازه و نوعش را حدس می‌زنی، ولی همیشه با دفعه‌ی قبل فرق دارد. جامعه توی مترو به‌هم می‌لولد و فکر و هیجانش را هم مثل عرق تنش به اشتراک می‌گذارد. چشم‌وگوش و بلوتوثت باز باشد می‌فهمی زیر لباس مارک‌‌دار شهر چه خبر است. اما این‌بار یک فرق دیگر هم دارد. قرار است شهود تازه‌ی من توی حافظه‌ی موبایلم هم جاگیر شود. می‌خواهم بفرستم برای مسابقه. توی هفت تیر هم توانستم از چند صحنه‌ی دبش عکس بگیرم.
پیاده‌روِ دراز حاشیه‌ی میدان هفت تیر با یک عالمه مانتوفروشی زیرِ پایم بود و طبق معمول نگاه کردن به این‌همه لباس شیک و رنگ‌به‌رنگ افسرده‌ام می‌کرد. مامان از ترس این‌که از گرسنگی نمیریم آن‌قدر به‌مان تپاند که توی هیچ لباسی تپانده نمی‌‌شویم.
هنوز شروع به زیر و رو کردن مغازه‌ها برای پیدا کردن یک جفت شلوار نکرده بودم که دلم شورِ بچه را زد و زنگ زدم به مسعود. همیشه بچه سنجاقِ من است و او بیرون از خانه؛ یک امروز کار دنیا برعکس شده و آن‌ها خانه‌اند و من بیرون. اگر لوبومیر بِنس می‌دانست یک روزی کارتون پت و مت میانه‌ی زن و شوهری را شکرآب می‌کند و زن مجبور می‌شود تنهایی برود خرید، شاید در ساختش تجدیدنظر می‌کرد.

  • دسته بندی: داستان ایرانی ، ادبیات
  • ناشر: نشر چشمه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.1 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پیچ در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نثر و محتوا و زاویه دید و طنز بسیار عالی. سپاس
در 5 ماه پیش توسط meh...024
کلا چی شد؟؟؟؟؟؟
در 5 ماه پیش توسط رضا ح/م
چققققدر این کتاب خوب بود 💜عاشقشم💜چه طنزِ خوبی داشت💜بخونید حتما حتما
در 8 ماه پیش توسط هانیه احمدی
عالی
در 9 ماه پیش توسط نیلوفر خدادادی
نثر فوق‌العاده، طنز موقعیت‌های فراوان و هنرمندانه، نوستالژی‌بازی‌های هوشمندانه و فضاسازی عالی. من از کلمه به کلمه‌اش لذت بردم. توانایی بیان و زبان نویسنده به نظرم ستودنی بود.
در 9 ماه پیش توسط نیلوفر