فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه ۸  کتاب

کتاب مجموعه ۸ کتاب
آلبر کامو

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۸ کتاب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۸,۳۵۴ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مجموعه ۸ کتاب

مجموعه هشت کتاب از آلبرکامو در یک بسته با خرید این بسته به جای پرداخت ۹۶۵۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی ۴۳۷۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۳۰۵۹۰ تومان پرداخت کنید. آلبر کامو (۱۹۱۳ - ۱۹۶۰) نویسنده، روزنامه‌نگار و فیلسوف فرانسوی است. او یکی از نویسندگان بزرگ قرن بیستم و خالق کتاب مشهور بیگانه و مقاله جریان‌ساز افسانهٔ سیزیف است. سال ۱۹۷۵ مهمترین سال در زندگی این نویسنده بود زیرا به خاطر «آثار مهم ادبی که به روشنی به مشکلات وجدان بشری در عصر حاضر می‌پردازد» برندهٔ جایزهٔ نوبل ادبیات شد. از کامو به عنوان یکی از متفکران مکتب اگزیستانسالیم یاد می‌شود اما او هیچگاه این ادعا را نپذیرفت. آثار کامو نگاهی هستی‌شناسانه به انسان و زندگی دارد و از منظری پوچ انگارانه زندگی بشر را به نمایش می‌گذارد. پوچی که معتقد است نه در ذات زندگی که در شکل آن است. پس از خرید این بسته و همگام سازی مجموعه هشت جلدی به بخش کتابخانه اضافه می‌شود: -بیگانه - حکومت نظامی (شهربندان) - دادگستر‌ها - دور از دیار و قلمرو - سقوط - طاعون - کالیگولا - مرگ شادمانه اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.49 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران

واقعا خجالت آوره! این چه نوع طراحی جلدیه ؟! مگه بچه بازیه که کاریکاتور کامو رو زدین رو جلد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا توی طراحی جلد دقت به خرج بدین...
در 1 سال پیش توسط فاطمه قاسمی
به به کامو عزیز
در 1 سال پیش توسط bit...ssa
یکی هست به من بگه چرا هر نویسنده ، بازیگر و هرکسی که ازش خوشم میاد سیگاری از آب درمیاد اونم نه سیگاریای عادی ! از اونا که روزی یه بسته به بالا میکشن!
در 1 سال پیش توسط k_p...ary