فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

میکروبوک: آسان‌ترین روش ترک سیگار - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی میکروبوک: آسان‌ترین روش ترک سیگار - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
میکروبوک: آسان‌ترین روش ترک سیگار - نسخه صوتی

"آسان‌ترین روش ترک سیگار" صرفا یک کتاب در مورد ترک سیگار نیست؛ بلکه نگاه کاملا جدیدی به سیگار کشیدن دارد. سیگار کشیدن عادت نیست و نیکوتین هم مخدر نیست! سیگار کشیدن نوعی اعتیاد است، اما اعتیادی که با ذهنیت درست می‌توان بر آن غلبه کرد. آلن کار در این میکرو کتاب گام‌های لازم برای ترک را معرفی کرده و به سوالاتی که در این مسیر برایتان پیش خواهد آمد پاسخ می‌دهد. ترک سیگار نه محرومیت و از دست دادن است و نه خویشتنداری. برعکس، به دست آوردن آزادی است. با غلبه بر باورهای غلط در مورد ترسناک بودن دوره ترک و از دست دادن لذت‌های زندگی، و با درک علل واقعی وابستگی به سیگار، خواهید توانست با رضایت و خوشحالی ترک کرده و زندگی جدید بدون دود آغاز کنید.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 21.01 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی میکروبوک: آسان‌ترین روش ترک سیگار - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی میکروبوک: آسان‌ترین روش ترک سیگار - نسخه صوتی

فلسفه کتاب صوتی اینه که گوینده خط به خط کتاب رو بخونه نه این خلاصه ی از بخشها! مخصوصا برای این کتاب که اصلا متدش بدین صورت هست که با تکرار مطلب رو در ذهن خواننده القا کنه. این کتاب واقعا کناب خوبیه ولی متاسفانه این فایل صوتی یک نسخه ی خیلی ضعیف از این کتاب. از همه بدتر با پخش ملودی های خیلی ضعیف در بین بخش ها کلا تمرکز و حسی که کتب باید منتقل کنه خراب شده، من این کتاب رو به دو زبان خوندم و نسخه صوتی به زبان آلمانی رو هم تموم کردم. نسخه صوتی این کتاب حداقل باید ۵ ساعت باشه. بازم تاکیید می کنم: انگیزه تلقین با تکرار خلاصه کردن و تغییر جمله بندی روح کتاب رو کاملا عوض کرده.
در 4 ماه پیش توسط
من کتاب اصلی و کاملش را خریده ام البته به توصیه دوتا از دوستانم که با این کتاب ترک کرده. ولی هرگز موفق نشدم تا انتها بخونمش. ولی ۲نفر را دیدم که با این کتاب ترک کردند.
در 5 ماه پیش توسط
خیلی خلاصه بود چجوری شما الکی میگید عالی بود و ترک کردید اصلا خوب نبود
در 6 ماه پیش توسط
کیفیت صدا مخصوصا صدای آقای کاظم زاده مجری رادیو ورزش عالی بود ولی محتوای کتاب منو راضی نکرد و روش خیلی خاصی برای ترک سیگار ندیدم.
در 6 ماه پیش توسط
واااااقعااا کتاب عالی ای بود من که موفق شدم ترک کنم با این کتاب
در 7 ماه پیش توسط