کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شبکه‌های اجتماعی و مدیریت منابع‌طبیعی

نسخه الکترونیک کتاب شبکه‌های اجتماعی و مدیریت منابع‌طبیعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

رویکرد تحلیل شبکه اجتماعی به همراه روش­های ترسیمی این تحلیل، بینش‌های جدید و درخور تأملی را در مورد بسیاری از مسائل حکمرانی منابع‌طبیعی‌ خواه از نظر مفهومی، تحلیلی و اجرایی ارائه کرده است. تجارب جهانی و ملی استفاده از این رویکرد در زمینه حکمرانی منابع‌طبیعی به روشنی نشان‌دهنده قابلیت و کارایی آن در حیطه طرح­های مشارکتی و جامع‌نگر منابع‌طبیعی بوده است. یکی از ویژگی‌های اصلی این کتاب آن است که در مطالعات موردی ارائه‌شده، شبکه‌های اجتماعی به‌صورت انتزاعی بررسی نشده، بلکه همواره شبکه‎های اجتماعی را به عنوان متغیر کلیدی و اصلی در کنار دیگر متغیرها مدنظر قرار داده است. در واقع، متغیرهای دیگر بعنوان بازتاب جنبه­های مختلف فرایند حکمرانی منابع‌طبیعی مدنظر قرار گرفته­اند. نحوه تأثیر شبکه­های اجتماعی و ساختار آنها بر جنبه­های حکمرانی منابع‌طبیعی یا نحوه تأثیر این جنبه­ها بر شبکه­های اجتماعی مورد­بررسی و تحلیل قرار گرفته ­است. همچنین الگوی کارآمدی برای کشف و تحلیل پیامدهای اجتماعی مدیریت منابع‌طبیعی، شناسایی و تحلیل موقعیت دست­اندرکاران مرتبط و ارزیابی پایداری و اثربخشی طرح­های منابع‌طبیعی را معرفی می­کند. تشریح چالش­های شایع به‌کارگیری تحلیل شبکه در حکمرانی منابع‌طبیعی و بحث در‌ زمینه ملاحظات ضروری که محققین این حوزه می­بایست در انجام تحقیقات میدانی خود مورد توجه قرار دهند، از ویژگی­های مطلوب کتاب پیش‌رو می­باشد.

دانلود کتاب شبکه‌های اجتماعی و مدیریت منابع‌طبیعی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران