فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

روانشناسی هدف

نسخه الکترونیک کتاب روانشناسی هدف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
روانشناسی هدف

این کتاب در پنج فصل سعی دارد هدف و راه رسیدن به آن را به زبانی ساده بیان کند تا مخاطب عزیز در درک مطالب آن با مشکلی مواجه نشود.
رویکرد این کتاب به زندگی کاملاً واقع‌بینانه است یعنی تمام سعی من بر این بوده که این‌گونه باشد. این کتاب به‌روشنی مخالف این نوع نگاه است که می‌گوید شما به هر آنچه بخواهید می‌رسید، اگر می‌توانید چیزی را تصور کنید قطعاً می‌توانید به آن دست‌یابید. از دیدگاه من این‌گونه جملات فقط بار انگیزشی دارند اما به‌هیچ‌عنوان با شواهد علمی و اصول روانشناسی سازگار نیست. دلخور هم نمی‌توان بود چراکه این جملات را از زبان افراد غیرمتخصص زیاد شنیده‌ام؛ وگرنه کسی که کمی با سازوکار ژن‌ها و مباحث ژنتیک و مقادیری هم روانشناسی علمی آشنا باشد به‌وضوح می‌داند که انسان نمی‌تواند به هر آنچه که دوست دارد برسد. انسان امروز باید باور کند که هرکسی را بهر کاری ساخته‌اند و این میلی که می‌بینم این روزها در دل‌های بعضی از جوانان روشن شده است برای تبدیل‌شدن به آنچه که فکر می‌کنند تنها نقطه‌ی کامل بودن است بسیار آسیب‌زاست و جدای تبعات فردی می‌تواند تبعات اجتماعی هم داشته باشد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات مینوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.43 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب روانشناسی هدف در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب روانشناسی هدف

این کتاب به تبین هدف و چگونگی رسیدن به اهداف از راه های علمی میپردازد که استوار بر راه کارهای واقع بینانه است که یکی از نمونه های بی بدیلی ست که شعله ی آتش بازاریان به ظاهر روانشناس را خاموش میکند. در دنیای امروز عده ای با وعده های "تجسم و رسیدن به هدف"بازاری راه انداخته اند و سعی بر جذب مشتری و در آمد زایی دارند که متاسفانه تعداد بیشماری از این افراد هم بازارشان گرفته راهکار این افراد صرفا خیالپردازی های کودکانه ست که هیچ اساس و مبنای علمی ندارد و صرفا توهمی بیش نیست دوستان این افراد روانشناس نیستند و تنها نقاب روانشناسی به چهره دارند. امید است که با مطالعه بیشتر و مراجعه به افراد حقیقتا اهل فن به اهدافتان برسید. آقای محمد سیداوی نویسنده ی این کتاب دست به کار بزرگ و جدیدی زده اند که حقایقی را بیان فرودند که حرکت بسیار بزرگی در به مقصد نشستن اهدافتان دارد. بخوانید و دعوت به خواندن کنید تا آگاه تر شویم
در 11 ماه پیش توسط
بالاخره یه حرف حساب شنیدیم. خوشمان آمد.
در 11 ماه پیش توسط