فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دانشنامه استنفورد مجموعه سوم – جلد ۵۱  تا ۷۵

کتاب دانشنامه استنفورد مجموعه سوم – جلد ۵۱ تا ۷۵

نسخه الکترونیک کتاب دانشنامه استنفورد مجموعه سوم – جلد ۵۱ تا ۷۵ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳۹,۵۲۲ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب دانشنامه استنفورد مجموعه سوم – جلد ۵۱ تا ۷۵

مجموعه سوم استنفورد، بیست و پنج کتاب در یک بسته با خرید این بسته به جای پرداخت ۱۶۰۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی، ۹۴۱۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۶۵۸۷۰ تومان پرداخت کنید. مجموعه دانشنامه استنفورد با سرپرستی دکتر ادوارد ن. زالتا از سال ۱۹۵۵ دانش‌نامه‌ای آنلاین است که در دانشگاه استنفورد منتشر می‌شود. مدخل‌های این دانشنامه توسط کارشناسان در آن زمینه کاری از بیش از ۶۵ نهاد جهانی نوشته می‌شود .همچنین پس از نوشتن این مقالات توسط گروهی از حرفه‌ای‌ترین ویراستاران، ویراستاری می‌شود. نام این مجموعه برای علاقه‌مندان به فلسفه آشناست، زیرا تلاش شده است تا مفاهیم فلسفی در قالب مقاله‌های مختلف و به زبانی ساده و همه فهم در آن مطرح شود. انتشارات ققنوس در ایران با اخذ کپی رایت، ترجمه و چاپ آن را به دبیری مسعود علیا عهده‌دار است. فیدیبو به منظور سهولت استفاده کاربران، دانشنامه استنفورد را در چند بسته‌ شامل ۲۵ کتاب تهیه کرده است. پس از دانلود و همگام‌سازی کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود: - نقد کانت بر متافیزیک - تنوع دینی - زیبایی‌شناسی هایدگر - معرفت‌شناسی اجتماعی - پدر-مادری و تولید مثل - صلح گرایی - زیبایی‌شناسی فمینیستی - اخلاق باور - شلایرماخر - قصدیت جمعی - سهروردی - زیبایی‌شناسی و غایت‌شناسی کانت - فلسفه‌ی اخلاق کانت - فلسفه‌ی تکنولوژی - ذهن و آگاهی از خود در نظر کانت - یاکوبی - تعریف هنر و زیبایی - اعتماد - مسئله‌ی دست‌های آلوده - طبیعت‌گرایی - مفهوم امر زیباشناختی - داوری زیبا‌شناختی - انقلاب‌های علمی - مکتب رواقی - شکنجه اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.88 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران

لطفا مجموعه چهارم رو هم در دسترس بگذارید. سپاس
در 10 ماه پیش توسط بیتا نیازی
تخفیف کتابهای مجموعه دانشنامه استانفورد را بیشتر۷۰تا ۵۰درصد کنید تا هر سه تا را با هم بخرم مطمئن باشید افراد دیگر هم خواهند خرید
در 7 ماه پیش توسط امید باران
لطفا تخفیف را بیشتر کنید تا هر سه تا را با هم بخریم
در 7 ماه پیش توسط امید باران