کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ساعتها

نسخه الکترونیک کتاب ساعتها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بیا ای جان من، ای جان جانم / بیا اینجا که اینجا قتلگاه است. آقای کاری هم رفته بود و به قتل رسیده بود. ولی فقط این نبود. برای قاتل مهم بود که هویتش شناسایی نشود. کیف بغلی نداشت. اوراق شناسایی نداشت. مارک خیاطی لباسش را برداشته بودند. ولی اینها کافی نبود. کارت ویزیت چاپی شرکت بیمه فقط در کوتاه‌مدت فایده داشت. ولی اگر قرار بود هویتش هرگز معلوم نشود، باید برای او هویت جعلی درست می‌کردند. به همین دلیل مطمئن بودم که دیر یا زود بالاخره یک نفر پیدا می‌شود و هویت مقتول را شناسایی می‌کند. برادری، خواهری، زنی. خب، زنی پیدا شد. خانم ریوال. صرف اسمش کافی است که آدم شک کند. در سامرست روستایی است به اسم کاری ریوال. من مدتی در حوالی این روستا اقامت داشته‌ام. پیش چند نفر از دوستانم. می‌بینیم که ناخودآگاه این دو اسم انتخاب شده: آقای کاری، خانم ریوال.
پس تا اینجا نقشه معلوم شد. ولی مانده بودم که چطور قاتل به این نتیجه رسیده که هویت واقعی جسد معلوم نمی‌شود. چرا این‌طور فکری کرده؟

  • دسته بندی: ادبیات انگلیس
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.57 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ساعتها در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

#ساعت_ها #آگاتا_کریستی #شبنم_افتخاری #رمان_جنایی #رمان_پلیسی #مرداد۹۶ #فاطمه_کمالی_زرکانی اولین رمان جنایی_پلیسی بود که میخوندم و برام بسیار جالب و هیجان انگیز بود.هیچ چیز قابل پیش بینی نبود و تا آخرین صفحه هم منتظر خوندن اتفاق بعدی بودم.داستان حول محور قتل به ظاهر مرموزی هست که علت بسیار ساده ای داره. در باره ی نویسنده ی این کتاب ینی خانوم آگاتا کریستی هم باید بگم که نویسنده ی سری داستانهای جنایی/کارآگاهی هرکول پوآرو و خانوم مارپل بوده و آثارش بعد از آثار شکسپیر توی کتاب گینس بعنوان دومین نویسنده ای هست که آثارش پرفروش بودند.
در 11 ماه پیش توسط فاطمه کمالی
#ساعت_ها #آگاتا_کریستی #شبنم_افتخاری #رمان_جنایی #رمان_پلیسی #مرداد۹۶ #فاطمه_کمالی_زرکانی اولین رمان جنایی_پلیسی بود که میخوندم و برام بسیار جالب و هیجان انگیز بود.هیچ چیز قابل پیش بینی نبود و تا آخرین صفحه هم منتظر خوندن اتفاق بعدی بودم.داستان حول محور قتل به ظاهر مرموزی هست که علت بسیار ساده ای داره. در باره ی نویسنده ی این کتاب ینی خانوم آگاتا کریستی هم باید بگم که نویسنده ی سری داستانهای جنایی/کارآگاهی هرکول پوآرو و خانوم مارپل بوده و آثارش بعد از آثار شکسپیر توی کتاب گینس بعنوان دومین نویسنده ای هست که آثارش پرفروش بودند. البته من با ترجمه ی خانوم شبنم افتخاری نسخه ی چاپی رو خوندم.
در 11 ماه پیش توسط فاطمه کمالی