کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر آموت و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مزرعه حیوانات

نسخه الکترونیک کتاب مزرعه حیوانات به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اوایل ماه مارس بود. سه ماهِ بعد به فعالیت‌های پنهانی گذشت. سخنان میجر پیر باعث شده بود حیوانات باهوش‌تر مزرعه نگاه جدیدی به زندگی پیدا کنند. آن‌ها نمی‌دانستند شورشی که میجر پیر پیش‌بینی کرده بود، چه زمانی روی خواهد داد. آیا اصلاً عمر آن‌ها کفاف می‌دهد که شورش را به چشم خود ببینند؟ به هر حال وظیفه خود می‌دانستند که برای شورش آماده شوند. کار آموزش و سازماندهی حیوانات به خوک‌ها سپرده شد که ظاهرا باهوش‌تر از بقیه بودند. برجسته‌ترین آن‌ها دو خوک نر به نام‌های اِسنوبال و ناپلئون بودند که آقای جونز آن‌ها را برای فروش پرورش داده بود. ناپلئون یک خوک نر بزرگ و تندخوی برکشایری بود، سخنران خوبی نبود؛ اما به این مشهور بود که با زور حرفش را به کرسی می‌نشاند. اسنوبال خوکی سرزنده، سخنور و نوآور بود؛ اما قدرت و نفوذ ناپلئون را نداشت. بقیه خوک‌های مزرعه پرواری بودند. بین آن‌ها اِسکوئیلِر از همه مشهورتر بود: خوکی فربه و کوچک با گونه‌هایی گرد، دائما پلک می‌زد، حرکاتش فرز و سریع بود و صدای زیری داشت. سخنور چیره‌دستی بود: وقتی در بحث به مسائل دشوار می‌رسید، با حرکات حساب‌شده و تکان‌های دُمش بالاخره طرف را قانع می‌کرد. می‌گفتند اسکوئیلر قادر است سیاه را جای سفید قالب کند!

  • دسته بندی: ادبیات انگلیس
  • ناشر: نشر آموت - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.65 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۲۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب مزرعه حیوانات در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بهترین کتاب / بهترین ترجمه / در عین سیاسی بودنه‌ کتاب شما یک حال و هوای داستانی رو تجربه میکنید . . . یقین دارم بعد از خوندن فصل اول کتاب نمیتونین کتابو بذارین زمین و ادامش ندین ! کتابیه ک به شدت معتادش میشین و توی کمتر از ۳‌ روز تمومش میکنیم ! بی نظیر شرح کرده تمام‌ وقایع رو ... این ویژگی تمام انقلاب هاست / به قدرت که برسند رنگ میبازند و تعصب را فراموش میکنند . . . حتمن بخونین شرح حاله خوبی از وضعیت کنونی ماست :(
در 1 ماه پیش توسط امیر دینی
محشر بود
در 4 ماه پیش توسط فرین فضل اللهی
عالیه از دست ندید حتما بخونید ارزششو داره
در 9 ماه پیش توسط arminuk amini
کاش همه فرصت کنن این کتابو بخونن واقعا خیلی جالبه
در 9 ماه پیش توسط arminuk amini
این کتاب فوق العاده است خوندنش رو از دست ندید.
در 10 ماه پیش توسط سپیده طالبی