فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

لبخند‌ بی‌لهجه

نسخه الکترونیک کتاب لبخند‌ بی‌لهجه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
لبخند‌ بی‌لهجه

همه چیز از پایان دهه ۷۹ ـ ۱۹۷۰ آغاز شد، به قول ملکه الیزابت دوم: سالهای وحشت من. پدرم که همه عمرش را برای یک شرکت کار کرده بود، کارش را از دست داد و مادرم تصور می‌کرد امریکایی‌ها تصمیم گرفته‌اند که ما به خانه برگردیم.
همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. به نظرم می‌رسید روز دوشنبه است، و مردم از ما می‌پرسیدند، این قالیچه‌های ایرانی مثل قالیچه سلیمان بالاخره پرواز هم می‌کنند؟ روز جمعه همان مردم کاغذی به سپر خودروی‌شان چسباندند که روی آن این کلمات نوشته شده بود: «گاوچران‌ها و ایرانی‌ها، هر دو مسخره‌اند».
در آن زمان چهارده سال داشتم و این نفرت ناگهانی از ایران واقعا من را به فکر وا می‌داشت: چه کسانی این برچسب‌ها را، به علامت نفرت، روی سپر خودروی‌شان می‌چسبانند؟ مگر نه این که نباید از کسی متنفر بود یا اگر هم بود، نباید آن را اظهار کرد؟ هر وقت این برچسب‌های کنایه‌آمیز را، که تعدادشان هم زیاد بود، می‌دیدم، سعی می‌کردم به راننده آن نگاه کنم. به خاطر ندارم به چه چیز شباهت داشتند، فقط این را می‌دانم وقتی نگاهشان می‌کردم، قلبم به‌تندی می‌طپید...


  • دسته بندی:
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.17 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب لبخند‌ بی‌لهجه در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب لبخند‌ بی‌لهجه

قبل از خوندن این کتاب بهتره عطر سنبل عطر کاج رو بخونین. البته به نظر من عطر سنبل عطر کاج جذابتره ولی اگه اون کتاب رو خوندین و دنبال کتابی روان با داستان های قابل لمس هستین تا وقتای بیکاریتون رو پر کنه خوندن این کتاب هم خالی از لطف نیست.
در 2 ماه پیش توسط
من کتاب رو از فیدیبو خریدم. ولی امروز تو صفحه شخصی خانم دوما خوندم که گفتند چون ترجمه ها غیرقانونی هست نخرید. هر چند تو ایران اغلب کتاب‌ها غیرقانونی ترجمه می‌شند ولی این بار بیشتر حرص خوردم. چرا انتشاراتی‌های معتبر دست به چنین سرقت‌هایی می‌زنند. اگه امکان خرید کتاب انگلیسی رو داشتم حتما این‌‌کار رو میکردم. به نظرم فیدیبو هم بهتره این کتاب رو برداره
در 2 ماه پیش توسط
لازمه خاطره گونه بودن کتاب اینه که یک مقدار روی توصیفات دقیق تر و جامع تر کار بشه ولی خب نه اونقدر توصیفات جذاب و گیرایی داشت که مثل کتاب "دو دنیا" ی خانوم ترقی مجذوب کننده باشه و نه اینکه حرف خیلی خاص و مهمی در قالب خاطره بیان شده بود! در کل کتاب قوی ای قطعاً نیست به نظرم
در 3 ماه پیش توسط
کتاب جالبی بود درسته ابتدا و انتهای مشخصی نداشت و هر بخش خاطرات جداگانه ای رو بیان میکرد ک حتی ترتیب زمانی هم نداشت اما قلم نویسنده خیلی روان بود و ترجمه هم خوب بود و برای سرگرمی کتاب خوبی بود همچنین نکات جزئی رو تو کتاب بیان میکرد که ممکنه هرکسی به اونها توجه نکنه واس همین جذاب بود.
در 4 ماه پیش توسط
فوق العاده هستش مطمئن باشید پشیمون نمیشید...
در 5 ماه پیش توسط