کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

غذا درمانی: روش‌های پيشگيری و كنترل بيماری‌ها با مواد غذايی ۳

نسخه الکترونیک کتاب غذا درمانی: روش‌های پيشگيری و كنترل بيماری‌ها با مواد غذايی ۳ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

اثر عمده ضد اکسیدکننده‌های مایعی که در مواد خوراکی نظیر مرکبات و فلفل دلمه‌ای و کلم بروکلی و غیره وجود دارند این است که خیلی سریع وارد عمل می‌شوند. مثلاً در مورد ویتامین Cنشان داده شده است که خیلی سریع و حتی قبل از سایر ضد اکسیدکننده‌ها وارد صحنه شده و رادیکال‌های آزاد اکسیژن را خلع سلاح و متوقف می‌کنند. یکی از چهره‌های هیجان‌انگیز و جالب آثار ویتامین C این است که به نظر می‌رسد با عوارض پیری و مرگ و میر مبارزه می‌کند. محققان با بررسی آمار وسیعی که در مورد ارتباط خوردن ویتامین C با میزان مرگ و میر در مورد ۱۱۳۴۸ نفر در سنین ۷۲ ـ ۲۵ سال در مدت ۱۰ سال گرفته شده دریافته‌اند که مردان و زنانی که مرتبا مقدار قابل ملاحظه‌ای ویتامین C ضمن رژیم غذایی خود مصرف می‌کنند یعنی در حدود ۳۰۰ میلی‌گرم ویتامین C از طریق مواد غذایی و یا به صورت مکمل در روز می‌خورند، در مقایسه با آنهایی که خیلی کمتر می‌خورند، میزان مرگ و میر آنها در اثر بیماری‌های قلبی بسیار کمتر است.
مخصوصا مردان ۴۲ درصد کمتر و زنان ۲۵ درصد کمتر در اثر بیماری قلبی فوت کرده‌اند. و حتی در مواردی که خوردن ویتامینC از ۵۰ میلی‌گرم در روز نیز کمتر بوده است، زنان ۱۰ درصد کمتر در اثر بیماری‌های قلبی مرده‌اند و مردان ۶ درصد کمتر مرده‌اند.

دانلود کتاب غذا درمانی: روش‌های پيشگيری و كنترل بيماری‌ها با مواد غذايی ۳ در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران