کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی کنکاش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یائسگی و مراقبت‌های مربوطه

نسخه الکترونیک کتاب یائسگی و مراقبت‌های مربوطه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

زنان بخش مهمی از جامعه هستند و سلامت آنان عمیقاً با سلامت سایرین پیوند دارد. علاوه بر این زنان به عنوان همسر و مادر رکن اساسی هر خانواده محسوب می شوند. یائسگی مرحله ای طبیعی از زندگی هر زن به شمار می رود که با تغییرات جسمی و روانی متعددی همراه است که مدارا با آنها و عبور از این مرحله مستلزم آگاهی و وجود آمادگی می باشد. پاره ای از این تغییرات کاملا قابل پیشگیری هستند و تنها نیاز به تغییر باورها، نگرش و توقعات افراد دارد.
در این کتاب سعی شده جدیدترین، گسترده ترین و معتبرترین اطلاعات مورد نیاز برای پزشکان، ماماها، پرستارها و دانشجویان این رشته ها و حتی زنان تحصیل کرده فراهم شود و در قالبی آسان فهم و خلاصه در اختیار خوانندگان محترم قرار گیرد.

دانلود کتاب یائسگی و مراقبت‌های مربوطه در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مطالب خوبی در زمینه یایسگی دارد
در 11 ماه پیش توسط mas...ini