فیدیبو نماینده قانونی هرمس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

نسخه الکترونیک کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم


جهان هولوگرافیک آن جهانی است که هر قطعه کوچک و هر ذره آن قطعه، تمام ویژگیها و اطلاعات کل را در بر دارد، یعنی تمامی محتوای کل در هر جزء نیز مستتر است. و این به‌واقع خصلت مغز ماست که ساختاری هولوگرافیک دارد، و خاطره و درد و تجربه و برخی چیزهای دیگر را نه تنها در مغز که در هر ذره کوچک آن نیز نگهداری می‌کند. و نیز همین خصلت کلّی این جهان ماست که جهانی هولوگرافیک است.
در این کتاب، اتفاقاً بخشی هم هست که از علما و عرفای مکاتب عرفانی ایران و از شهرهای خیالی ـ مثالیِ جابلقا، جابلسا و غیره سخن می‌گوید و این که چگونه این حکیمان بزرگ به راز آن جهان، یا واقعیت دیگر یعنی نظم مستتر پی برده و گاه در صُوَرِ خیال و بینش اساطیری خود، یا در خوابها و خیالهایشان آنها را بوضوح می‌دیده‌اند.
خاصیت دیگر کتاب آن است که شاید تلنگر ناچیزی باشد به کسانی که موج مدرنیته دل و ایمانشان را شبهه‌دار کرده و غبار شک بر آن نشانده است، و نیز آنهایی که از سخنان متافیزیکی بی‌محتوا خسته شده‌اند و هنوز برای عقل و منطق انسانی احترام قائل‌اند؛ تلنگری ناچیز برای رسیدن به آگاهی‌ای هر چند محدود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: هرمس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب جهان هولوگرافیک: نظریه‌ای برای توضیح توانایی‌های فراطبیعی ذهن و اسرار ناشناخته مغز و جسم

یکی از بدترین کتابهایی بود که به عمرم خوندم. ملغمه ای از شبه علم و دروغهایی با ارجاع به منابع علمی.
در 3 هفته پیش توسط
عالی بود : نظرات را میگویم عادت کرده‌ایم در مورد هر چیزی که حتی مثقالی شعور درکش را نداریم حرف بزنیم.
در 2 ماه پیش توسط
هنوز نخوانده ام ولی از جنجالی که به پا کرده معلومه خواندنیست! متعصب نباشید!
در 2 ماه پیش توسط
کتاب رو فقط میشه به خاطر مجموعه ی تحقیقاتی که داخلش هست قابل خوندن دونست در حالی که واقعا میزان واقعی بودن این تحقیقات هم باید بررسی بشه. وگرنه نتیجه گیری ها از اون واقعا بی ربط و متفاوت با نظریه ی اصلی... ترجمه هم یک مقداری اونطوری که باید باشه نیست. و کاملا بدون ریشه ی علمی و شبه علمه...و در بعضی قسمت ها با اسلام در تناقض کامل هست.
در 4 ماه پیش توسط
این کتاب مصداق کامل شبه علم است. حاصل به هم بافتن نظریات علمی توسط کسی که درکی از اون نظریات ندارد و بکار بردن اون نظریات در حیطه هایی که اساسا در مورد اون حیطه ها ساخته نشدن و نتیجه های بی ربط را بدون اثبات دقیق گرفتن. پر از ادعا و ایده های ذوقی ولی با روکش علم. هر کسی میخواد شبه علم رو بشناسه این کتاب و ارابه های خدایان اریش فون دنیکن رو معرفی میکنم.
در 5 ماه پیش توسط