کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سيره امام رضا (ع)

نسخه الکترونیک کتاب سيره امام رضا (ع) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

امام رضا(ع) به عنوان الگوی کاملی برای انسانها ـ چه در دوران زندگی و حیات خود، و چه برای مردمان پس از خود ـ دارای سرشتهایی بود که همگان را به شگفتی وا می‌داشت و دوست و دشمن را فریفته و شیفته خود می‌ساخت، بدان‌گونه که هماره زبان به ستایش او می‌گشودند و از بزرگیها و سرشتهای انسانی او سخنها می‌گفتند؛ و پیروان راستینِ امام، شخصیت او را نمونه و الگوی رفتاری خویش قرار می‌دادند از این‌رو آنان که شیفته آن امام بزرگ‌اند، باید بدان گونه باشند که او بود و بدان‌سان زندگی کنند که امامشان زیست و با معیارهای رضوی خود را بسازند.

دانلود کتاب سيره امام رضا (ع) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالیه ، اخلاق امام رضایی درونش معنویته ولی اخلاقی که غربی ها برای ما تحت عنوان ها مختلف معرفی می کنند، عمق نداره با محوریت انسان است نه خدا..
در 6 ماه پیش توسط m.s...aey