کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

غذا درمانی‌: روش‌های پيشگيری و كنترل‌ بيماری‌ها با مواد غذايی‌ ۱

نسخه الکترونیک کتاب غذا درمانی‌: روش‌های پيشگيری و كنترل‌ بيماری‌ها با مواد غذايی‌ ۱ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

امروزه مردم جهان، مصرف داروهای شیمیایی را که به شکل انواع کپسول، قرص و عصاره‌های دارویی در بسته‌بندی‌های بسیار زیبا و جالب عرضه می‌شود، مؤثرترین روش برای بازگشت سلامتی و شفای انواع بیماری‌ها می‌دانند، ولی در حال حاضر عده زیادی از دانشمندان جهان که تعداد آنها نیز روز به روز در حال افزایش است تلاش می‌کنند تا با استفاده از گنجینه منابع طبیعی وسیع کره زمین که به‌صورت گیاهان و جانوران به‌طور رایگان در اختیار انسان قرار گرفته است، با انجام تحقیقات علمی در مراکز تحقیقاتی مجهز بین‌المللی، مواد شفابخش به‌دست آورند. تعجب نکنید، این مواد ارزشمند شفابخش در همان نعمت‌های خدادادی وجود دارد که هر روز چند بار به‌عنوان غذا برای رفع گرسنگی و تهیه انرژی برای کار و فعالیت مصرف می‌شود و حیات انسان مدیون آنهاست.
این دانش جدید که در حال حاضر یکی از مهمترین رشته‌های علمی به شمار می‌رود، غذا درمانی یا غذا دارویی نامیده می‌شود.
آیا جالب نیست که سیر، این گیاه خوراکی ساده، قادر است سلول‌های سرطانی را منهدم سازد. و با ویروس‌ها مبارزه کند و آیا تعجب‌آور نیست که وجود مواد ارزشمندی در اسفناج می‌توانند ویروس‌هایی را در بدن فلج کنند و دربند بکشند که ممکن است منشأ ایجاد سرطان مربوط به گردن شوند؟

دانلود کتاب غذا درمانی‌: روش‌های پيشگيری و كنترل‌ بيماری‌ها با مواد غذايی‌ ۱ در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران