کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قلعه‌ی سرنوشت‌های متقاطع

نسخه الکترونیک کتاب قلعه‌ی سرنوشت‌های متقاطع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این کتاب بر اساس تصویر ـ کارت‌های تاروت ـ و نوشتار نوشته شده است. داستان‌ها بر اساس توالی این تصاویر روایت می‌شوند، درواقع سعی می‌شود واژه‌ها بازسازی و تعبیر شوند.
تاروت‌ها کارت‌هایی قدیمی‌ هستند برای بازی و فالگیری، و محبوب در فرانسه و ایتالیا. هر دست مشتمل است بر هفتاد و هشت کارت، ده کارت عددی و چهار کارت درباری برای هر خال (جام، سکه، چوب‌دست، شمشیر)، بیست و یک کارت تاروت کبیر به‌علاوه‌ی دلقک. تاروت‌ها بنا بر تعبیرهای گوناگون خوانده می‌شوند و در این کتاب کارت‌ها به ساده‌ترین و مستقیم‌ترین شکل خوانده می‌شوند: با مشاهده‌‌ی تصویر هر کارت و تخصیص معنایی به آن‌ که بنا به توالی کارت‌ها فرق می‌کند.

این کتاب دو بخش دارد: قلعه‌ی سرنوشت‌های متقاطع و میخانه‌ی سرنوشت‌ها متقاطع. بخش اول، نخستین بار در کتاب تاروت‌ها: دسته‌ی ویسکنت در برگامو و نیویورک چاپ شد.
در مرکز داستان اورلاندوی خشمگین اثر لودیکو آریوستو را داریم .
بخش دوم کتاب، میخانه، بر اساس تاروت‌های محبوب و معروف نوشته شده است. این‌ تاروت‌ها «تاروت‌های کهن مارسی» نام دارند. تاروت‌های مارسی در فرانسه اغلب برای فالگیری به‌کار می‌روند و شهرت ادبی قابل‌توجهی دارند، به‌خصوص بعد از دوره‌ی سوررئالیسم. مشابه کارت‌های مارسی، در ایتالیا نیز جزو کارت‌های بازی محبوب هستند. با اندک تفاوتی در نام کارت‌ها.

دانلود کتاب قلعه‌ی سرنوشت‌های متقاطع در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران