فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کلید آموزش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

هوشمندانه کار کنید؛ سخت کار نکنید (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب هوشمندانه کار کنید؛ سخت کار نکنید (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
هوشمندانه کار کنید؛ سخت کار نکنید (نسخه PDF)


«جک کالیس» (۱۹۲۳-۱۹۹۸) و «مایکل لبوف» (۱۹۴۲- ) نویسندگان کتاب «هوشمندانه کار کنید، سخت کار نکنید»، در كتاب حاضر، سعی داشته‌اند تا چند تكنیك ساده و عملی به مخاطب معرفی و آموزش دهند، تا مخاطبان بتواند از وقت و انرژی خود بهترین استفاده را برند.
برنامه‌ریزی اثرگذار؛ سازمان‌دهی؛ تغییر نگرش؛ سود بردن از تغییر محل كار و... از موضوعاتی است كه در راستای رسیدن به تكنیك‌های مورد بحث، بررسی شده‌اند. در این بررسی مخاطبان خواهند آموخت كه اعتماد به نفس خود را حفظ كنند و تغییرات عمده‌ای را كه در مشاغل و زندگی‌شان شكل می‌گیرد بپذیرند و از آن‌ها به بهترین نحو ممكن برای رسیدن به موفقیت بهره گیرند.
در بخشی از فصل سازمان‌دهی کنید این کتاب می‌خوانید:
«توماس کارلایل، نویسنده اسکالتندی قرن نوزدهم، گفته است: انسان، حیوانی ابزارساز است... بدون ابزار او هیچ است و با ابزار همه‌چیز است. باید این سخنان ارزشمند را به خاطر سپرد. چند بار در جریان یک تلاش ناموفق متوجه شده‌اید که داشتن ابزار ویژه می‌تواند موجب صرفه‌جویی زیاد در وقت و انرژی شما شود و از خستگی‌تان جلوگیری کند؟ در صورتی که بخواهیم اتومبیل یا وسایل منزل را تعمیر کنیم، این تجربه برای ما بسیار پرمعنا است. علت این است که ما در این حال ابزار را لمس می‌کنیم. بسیاری از ابزارها واقعاً چنین هستند، اما برای بهترین استفاده از این راهنمایی باید درباره «ابزار» وسیع‌تر صحبت کنیم
ابزار هر چیزی است که برای رسیدن به هدف به ما کمک می‌کند. صرف‌نظر از هدف یا فعالیتی که انجام می‌دهیم. همه‌جا به ابزار نیاز داریم...»
دکتر «شهروز فرهنگ بیگوند» این کتاب را به فارسی برگردانده است. که از ایشان کتاب‌های دیگری چون «از شوهرت مراقبت کن»، «۱۰ کار احمقانه که زندگی زن‌ها را خراب می‌کند»،«۱۰ کار احمقانه که زندگی مردها را خراب می‌کند»، «چگونه بر استرس و اضطراب غلبه کنیم؟» و ... توسط نشر «استاندارد» نیز منتشر شده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.73 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب هوشمندانه کار کنید؛ سخت کار نکنید (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب هوشمندانه کار کنید؛ سخت کار نکنید (نسخه PDF)

این جز بهترین کتابهای دنیاست فقط اگ pdfنبود کمی خواندن برای ما بهتر میشد
در 2 ماه پیش توسط
با درود فراوان خدمت شما. لطفا کتاب رو از نسخه PDF خارج کنید. با نظراتی که دوستان دادن مشتاق شدم بخونم ولی خیلی اذیت کننده هستش.
در 4 ماه پیش توسط
غلط های املایی کتاب رو لطفاً تصحیح کنید تو سی صفحه اولی که فعلا خوندم پنج شیش مورد اشتباه تایپی هست.
در 7 ماه پیش توسط
نسخه الکترونیک بهتره پی دی اف یه مقدار اذیت داره
در 7 ماه پیش توسط
پی دی اف چشم هان. اذیت میکن .ارزش نداره ای کاش مطابق کتابه ای قبلی فیدیبو بود اصلا کتاب خوب نبود .بجای این کتاب کتاب رابرت کیوساکی یا دارن هاردی. و برایان بخونید .بخصوص دارن هاردی.
در 9 ماه پیش توسط