کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی دفتر نشر فرهنگ اسلامی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

همه را دوست بداریم

نسخه الکترونیک کتاب همه را دوست بداریم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آیا می‌توان عاشق همه‌ی عالم شد، همه را دوست داشت و به همه عشق ورزید؟
عشق و محبّت و رحمت گنجینه‌ای است که هر چه از آن ببخشی، نه تنها کاستی نمی‌پذیرد که فزونی می‌یابد.
عشق و دوستی و خیرخواهی، چشمه‌ای است که اگر مانع جوشش و فوران آن نشوی، هر قدر دیگران را سیراب کند، خودت را نیز تطهیر کرده و شاداب و شاداب‌تر می‌کند.
هر چند فطرتِ بشر، بر محبّت و دوستی و حسن ظنّ سرشته شده، لکن شرایط، آموزه‌ها، رفتارها و تربیت‌های ناصحیح ما را بدانجا کشانده است که بازگشت به این اصل، محتاج تمرین و طی مسیری نه چندان کوتاه است. بیش از آنچه برای دوست داشتن دیگران تلاش کنیم، میل و توقع داریم که دیگران دوستمان بدارند. و آنگاه که صحبت از گستره‌ی محبّت می‌شود، فکر می‌کنیم دایره‌ی آن، حداکثر وابستگان را در برمی‌گیرد و یا کسانی که حقّی بر گردن ما دارند و در نهایت آنان که در مقابل محبّت ما، خیری هم به ما می‌رسانند - در واقع یک معامله -!! ولی، مدّعای این نوشتار فراتر از اینهاست.
نگارنده معتقد است می‌توان و باید همه را دوست داشت. نه فقط فرزند و همسر، بستگان و دوستان، بلکه همه را، بدون محدودیت، بدون شرط، بی‌مرز، بی استثناء، نه به امید جلب منافع مادی و حتی معنوی، حتی بدون انتظار پاداش، خالص و ناب.

دانلود کتاب همه را دوست بداریم در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران