کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر چشمه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شبانه‌ها (پنج داستان موسیقی و شب)

نسخه الکترونیک کتاب شبانه‌ها (پنج داستان موسیقی و شب) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


زندگی بزرگ‌تر از آن است که فقط عاشق یک نفر باشی. تو از این‌جا بیرون می­روی استیو. آدمی مثل تو آدم معروف شدن نیست. مرا ببین. وقتی این باندپیچی­ها برداشته شود واقعاً همان‌طور که بیست سالم بود به‌نظر می­رسم؟ نمی‌دانم. از آخرین طلاقم خیلی گذشته. اما در هر صورت می‌خواهم از این‌جا بروم بیرون و روز از نو... آمد بالای سرم و زد به شانه‌ام: «هی، تو فقط خسته­ای. بعد از کمی استراحت خیلی بهتر می‌شوی. گوش کن. بوریس بهترین است. هر دو ما را روبه‌راه می­کند. حالا می‌بینی.

دانلود کتاب شبانه‌ها (پنج داستان موسیقی و شب) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستان های آرامش بخشی داشت.خیلی روند داستان ها پر فراز و نشیب نیست‌.ولی در کل راضی کننده هست.البته خیلی نمیشه داستان کوتاه حسابشون کرد.چون ویژگی بعضی هاشون به رمان بیشتر شبیه بود تا داستان کوتاه.ولی روی هم رفته ارزش خوندن رو داره
در 3 ماه پیش توسط naj....nz
شخصا داستان‌های کتاب برای من جذاب نبود و حتی نتونستم داستان‌ها رو کامل بخونم...!! داستان‌ها بسیار روند کندی دارند...!! اولین بار هست که از این نویسنده اثری رو میخونم! به نسبت نظراتی که شنیده بودم انتظار داستان‌های قوی تری داشتم!
در 4 ماه پیش توسط رامین امین
کتاب بسیار جذاب و گیراست. هیچ وقت پیش نیومده روند داستانی من رو خسته کنه و یا اینکه پایانش برام دلسرد کننده باشه. مطمئنا دوستداران داستان های کوتاه رو راضی می‌کنه
در 5 ماه پیش توسط mas...777
داستان های پرکشش و جذاب قدرت نویسندگی کازئو ایشی گورو را نشان می دهد در کنار ترجمه روان کتاب را خواندنی کرده است. اما کمی ایراد تایپی و عجله در انتشار نسخه الکترونیک به چشم می خورد، از جمله اینکه شماره پاورقی ها به انتهای متن هایپرلینک نشده اند.
در 11 ماه پیش توسط محمد جواد حصاری