کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی اسکواد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آخرین بازمانده از ما : رویاهای آمریکایی- بخش اول (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب آخرین بازمانده از ما : رویاهای آمریکایی- بخش اول (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

نوزده سال از زمان شیوع قارچ انگلی میگذرد و بخش عظیمی از جمعیت جهان از بین رفته است. در بوستون یکی از آخرین مناطق قرنطینه شده دختر جوانی به اسم الی به مدرسه کلاس‌های آمادگی نظامی انتقال یافته است که تمامی نوجوانان یتیمی که وارد سیزده سالگی می شوند مجبور به حضور در آن جا هستند.
این داستان اتفاقات قبل بازی آخرین بازمانده از ما را روایت میکند.

دانلود کتاب آخرین بازمانده از ما : رویاهای آمریکایی- بخش اول (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

داستانش با داستان بازیش فرق داره؟
در 4 ماه پیش توسط tou...ice
سلام، بازی انصاری سونی برای کنسول PS۳ & PS۴ به نام The Last of Us که سال ۲۰۱۳ ساخته شده تا کنون به عنوان بهترین بازی (فارغ از ژانر) شناخته شده و حدود ۲۵۰ تا جایزه برده. این کمیک ۴ قسمته سرگذشت الی (به همراه دوستش رایلی) را قبل از اینکه با «جول»، پروتاگونیست بازی مذکور، آشنا شود را به تصویر می‌کشند. کسانیکه بازی را به اتمام رسانده و بعد این‌ها را بخوانند، مطالب جالبی برایشان روشن می‌شود.
در 9 ماه پیش توسط hec...ani
ادامش کو ؟؟؟؟؟ ولی عالیه
در 11 ماه پیش توسط kas...far
خیلی عالیه
در 12 ماه پیش توسط mostafa chabi