کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نیلوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

جنگ و صلح: کتاب اول

نسخه الکترونیک کتاب جنگ و صلح: کتاب اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

جنگ و صلح را، اگر نه بزرگترین رمان عصر ما، دست‌کم یکی از بزرگترین آنها دانسته‌اند: داستانی به‌مانند جهانی که در آن شخصیتهای بسیاری هر یک با شوری خاص در افت‌وخیزند. اقیانوسی انسانی، با جریانهای بیشمار و درهم‌پیچیده که در ورای آن روحی مقتدر طوفانها می‌انگیزد و فرومی‌خواباند و باز به‌پا می‌دارد. تالستوی در جنگ و صلح از نگارش داستان زندگی خصوصی افراد به شرح و روایت جنبشهای ارتشها و ملتها می‌رسد و مسیر حرکت امواج عظیم انسانی را توصیف می‌کند که اراده میلیونها نفر در آن مستحیل شده و بر آن اثر گذاشته است.
جنگ و صلح را شعر روح روس دانسته‌اند که به صورت حماسه‌ای رنگین سروده شده است. اندیشه سرودن این حماسه از سال ۱۸۶۲ تالستوی را به خود مجذوب و مشغول می‌کند.
کتاب با توصیف دریای راکد جامعه پیش از جنگ میهنی آغاز می‌شود. صد صفحه اول با دقتی چون‌وچراناپذیر و طعنی درخور، توخالی‌بودن جامعه اشراف روسیه را بازمی‌نماید. در خلال گفتگوهای پوک و تشریفاتیِ ضیافتها و لابه‌لای بیان اندیشه‌ها و مطامع مسکین نجبا و جنب‌وجوش خوشباشان و نوشخواران احتمال جنگ نیز مطرح می‌شود و صورتها به‌تدریج جان می‌گیرند و در ذهن خواننده می‌نشینند.

  • دسته بندی: ادبیات روسیه
  • ناشر: نشر نیلوفر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۷۴۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جنگ و صلح: کتاب اول در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

من نمیدونم چرا فیدیبو این قیمت و گذاشته همین کتاب با ترجمه یکی دیگه در اونیکی اپلیکیشن کتاب ابرانی ٦تومنه بدون اینکه سر امون هم بزنن که تخفیف گذاشتن
در 2 هفته پیش توسط sam...hdi
هنوز تمومش نکردم، ولی به نظرم بهتر از اینا هم میشد ترجمه کرد... یا بهتر بگم یه ترجمه به زبان امروزی جذابیت کتاب رو بیشتر هم میکنه ولی در کل کتاب خوبیه
در 2 هفته پیش توسط رضا بهنودی فر
۵۰ هزار تومان؟!
در 3 هفته پیش توسط bah...ner
شاهکاری از تولستوی درباره جنگ های فرانسه علیه روسیه از ۱۸۰۵ به بعد، که در عین تلاش زیاد تولستوی برای وفادار بودن به حوادث واقعی، به دلیل شخصیت پردازی های ریزبافت و حساب شده، فضاسازی های فوق العاده و جزئی نگری های هوشمندانه، چیزی بسیار فراتر از یک وقایع نگاری تاریخی صرف هستش. ترجمه هم بسیار استادانه اس فقط یه ستاره به این خاطر کم کردم که احتمالا اگه خیلی از انتشارات های دیگه، همین‌کتاب از همین مترجم رو میخواستن‌بفروشن، بهتر قیمت گذاری میکردن.
در 3 هفته پیش توسط lac...zad
قیمت کتاب خیلی خیلی بالاس
در 1 ماه پیش توسط lac...hin