کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بپرید...! «پرش» سرشار از قدرت و ایمانتان را برای دست یافتن به یک زندگی پربرکت انجام دهید

نسخه الکترونیک کتاب بپرید...! «پرش» سرشار از قدرت و ایمانتان را برای دست یافتن به یک زندگی پربرکت انجام دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شما نمی‌توانید در این عالم خاکی وجود داشته باشید و به صورت اتوماتیک و خودکار، سعادت و نیکبختی را برای خود بیابید.
شما وظیفه دارید که هر لحظه‌ای از عمرتان را به صورت تمام و کمال زندگی کنید تا بتوانید برکت و فراوانی را به درون زندگی‌تان وارد سازید. اگر شما تازه به این واقعیت دست یافته‌اید که باید قاعدتا خیلی چیزهای بیش‌تری در این عالم هستی برای شما وجود داشته باشد، پس باور بیاورید که واقعا چنین چیزی وجود دارد! شما باید حقیقتا از صمیم قلب باور کنید که واقعا چنین چیزی هست! اما در جهت آن که به آن نوع حیات و هستیِ سرشار از برکت و فراوانی دست پیدا کنید، نخست لازم است که شما آن «پرش» بزرگ را به انجام رسانید.
هنگامی که خداوند عالم همه ما را آفرید، به هر یک از ما، هدیه‌ای الهی عنایت کرد.
او هرگز هیچ روحی را بدون آن که با هدیه‌ای خدادادی مزین کند، نیافریده است. تقاضامندم با خود تصور نکنید که هدیه شما تنها یک استعداد فطری برای دویدن یا پریدن یا آوازخوانی یا رقصیدن است! ماجرا بسیار پیچیده‌تر از این چیزها است...

  • دسته بندی: موفقیت
  • ناشر: نشر تیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.84 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بپرید...! «پرش» سرشار از قدرت و ایمانتان را برای دست یافتن به یک زندگی پربرکت انجام دهید در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی بود. خیلی چبزای مفید تو صحبتهای نویسنده وجود داشت. مفید و کوتاه
در 6 ماه پیش توسط Hos....33
خاطرات خود این کمدین است که با چه فقر و تنگدستی دست و پنجه نرم می کرده و با چه روحیه ی قوی ای همه مشکلات رو با انجام دادن پرش های ایمان پشت سر گذاشته. بعضی بخش ها خیلی خوندنیه.
در 12 ماه پیش توسط fmd...e19
قبلا نوشتم.
در 12 ماه پیش توسط fmd...e19
من نمی فهمم این حرفا چیه؟؟!! من همه کتابهای استیو هاروی رو خوندم و خیلی چیزا آموختم. این رو هم خوندم. خیلی خوبه! خاطرات سختی هاشو می گه و این که چطوری با پرش های ایمانی که انجام داده تونسته به این شهرت برسه و تا این اندازه موفق باشه. اتفاقا دروسش خیلی عملیه. خیلی هم راحت. به دوستان پیشنهاد می کنم به جای بحث راجع به فرعیات و طرح روی جلد، محتوای کتاب و ترجمه اش رو مد نظر قرار بدین. من از تصویر روی جلد خوشم اومده. نمی دانم چیش بده... ترجمه اش هم خیلی روان و سلیسه.
در 12 ماه پیش توسط fmd...e19
لطفا کتاب رو کامل خونذید ، یک نظری بدهید؟
در 12 ماه پیش توسط دنی ک