کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سبک زندگی ، عوامل و نگرش نسبت به طلاق

نسخه الکترونیک کتاب سبک زندگی ، عوامل و نگرش نسبت به طلاق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

سبک زندگی الگوی زندگی یک فرد است که در فعالیت‌ها، دل‌بستگی‌ها و افکار شخصی بروز می‌کند. درواقع سبک زندگی چیزی بیش از شخصیت یا طبقه اجتماعی شخص است. به‌طورکلی سبک زندگی شامل الگوی کامل کنش و واکنش فرد در جهان است . سبک زندگی یکی از عوامل تندرستی است و شیوه زندگی عبارت از تصمیم‌ها و رفتارهایی است که شخص برای تندرستی خود اتخاذ می‌کند و تااندازه‌ای در تسلط وی هستند.
سبک زندگی شیوهای نسبتاً ثابت است که فرد برای رسیدن به اهداف خود بکار می‌برد یعنی راهی است برای رسیدن به اهداف زندگی این سبک حاصل دوران کودکی فرد است؛ به عبارت سبک دیگر، سبک زندگی بعد عینی و کمیت‌پذیر شخصیت افراد است. به همین علت، در نظر آدلر شخصیت به‌عنوان نظریه سبک زندگی او محسوب می‌شود و این مفهوم را بعدها پیروان او گسترش دادند. او شناخت فرد را مستلزم شناخت سازمان ادراکی و شناخت سبک زندگی او می‌دانست و معتقد بود سبک زندگی به ایمان و اعتقاداتی اطلاق می‌شود که فرد در روزهای اولیه زندگی خود کسب می‌کند و یک الگوی ادراکی جهت‌دار است.

دانلود کتاب سبک زندگی ، عوامل و نگرش نسبت به طلاق در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سلام ببخشید من یک کتاب خریدم اما وارد کتابخانه نشده و گزینه کتابخانه در سایت نیست این چه طوری است
در 1 هفته پیش توسط س ن