کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهنام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شیگانهوس

نسخه الکترونیک کتاب شیگانهوس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

من یک روایتگرم. داستانی را که برای شما روایت کرده‌ام برای خودم آنقدر زنده، جاندار و واقعی بود که نمی‌توانستم از تعریف کردنش بگذرم. گویی پچ پچه‌هایی ذهنی در مرزی از رویا و خیال همه ماجرا را تعریف میکرد. داستان شیطانی اصیل، بی‌نهایت مخوف و خونخوار. من نوشتم تا همه بدانند شیگانهوس، این سفاکترین موجود عالم هستی چه بود و چه کرد!
و تو که می‌خوانی تا او را بشناسی بدان که اینجا فقط آغاز راه است. شیگانهوس نیامده که به آسانی دوباره فراموش شود او کل جهان را می‌خواهد تمام و کمال. پس بمان تا بدانی جهان زیر سلطه این جلادترین شیطان تاریخ چه دید، چه کشید و چه از سرش گذشت.
گویی این کتاب صرفا یک مقدمه کوتاه است بر مصیبتی که روزگارانی بسیار بسیار دور بر زمین و مردمانش گذشته است. آغاز یک داستان بسیار بزرگ که شروعش اینجاست، در دستان شیگانهوس، نوه همان مطرود نخستین، ابلیس.
و باز هم برایتان روایت خواهم کرد از این قصه طولانی و پر رمز و راز...

  • دسته بندی: داستان فانتزی
  • ناشر: انتشارات بهنام - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.46 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۰۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شیگانهوس در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نمونه ی کتاب رو خوندم. بنظرم نویسنده اصلا تو شاخه فانتزی و گمانه زنی تجربه و مطالعه نداره. شخصیت پردازی فوق العاده ضعیف و بی معنی. توصیفات و پردازش نویسنده مثل رمان نویس های شاخه عاشقانه میمونه و کل برداشتشون از فانتزی انگار همون افسانه و داستان های افسانه ای کودکانه س. مثلا ابلیس کل هدف و جهان بینیش و تمام فکر و ذکرش حکومت زجر بدبختیه و بی معنی بودن شخصیت پردازی هم به همین منظوره. قسمت مهم اشتباه شون که از عدم تجربه میاد نظم کار هست. اینکه فکر کنیم فانتزی یعنی هر چی خزعبل عجیب و غریب درست نیست و فانتزی نظم داره و یک دنیای جدید رو با قاعده و قواعد مشخص میتونه معرفی کنه.
در 6 ماه پیش توسط امیرحسین صالحی
به نظر من خیلی کتاب قشنگی بود و پیشنهاد میکنم که حتما حتما حتما بخونیدش ... اما کاش جلد دو هم داشت چون واقعا بلا تکلیفمون کرد
در 7 ماه پیش توسط 2222
یک سری ایده های و افسانه های مرسوم به زیبایی به خورد داستان داده شده بود که حاکی از توانایی نویسنده س ولی بعضی مفاهیم هم وجود داشت که اصلا در چهارچوب ژانر فانتزی محلی از اعراب نداره . در کل ژانر گمانه زن نیاز به نویسنده های جدید و اثار تازه داره تا خونده بشه و نقد ، چون تنها راه پیشرفت این ژانر در کشورمون همین . به همین خاطر من پیشنهاد میدم حتما این کتاب تهیه کنید و مطالعه .
در 8 ماه پیش توسط ata....70
با تشکر از خانم بهاره نوربخش و آرزوی موفقیت های بیشتر برای ایشون ، امیدوارم شاهد حضور آثار وزین ایرانی در عرصه ادبیات بین المللی باشیم و هنر ایرانی را بیشتر به جهانیان معرفی کنیم .
در 1 سال پیش توسط شهنوش تنگستان زاده
قشنگ بود ،من نویسنده ی کتاب رو میشناسم و از نظر من تمامی ویژگی های یک کتاب خوب رو داشت
در 1 سال پیش توسط کوروش امینی