کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کلید را بزن: چگونه با مصلحت اندیشی اوضاع را به سود خود و اطرافیان تغییر دهید

نسخه الکترونیک کتاب کلید را بزن: چگونه با مصلحت اندیشی اوضاع را به سود خود و اطرافیان تغییر دهید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب «کلید را بزن: چگونه با مصلحت اندیشی اوضاع را به سود خود و اطرافیان تغییر دهید»، نوشته چیپ هیث ( -۱۹۷۸) و دن هیث است.
این کتاب توانسته عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتابهای آمریکایی را به دست‌ آورد.
موضوع اصلی کتاب «کلید را بزن»، توانایی تغییر اوضاع با مصلحت‌اندیشی است به گونه‌ای که در نهایت به سود خود و اطرافیان تمام شود.
این نوشتار کمک می‌کند تا اوضاع را به بهترین شکل تغییر دهیم.
در بخش از کتاب «کلید را بزن» می‌خوانیم:
«ما تغییر را در هر سطحی در نظر می‌گیریم ــ فردی، سازمانی، یا اجتماعی. شاید شما می‌خواهید به برادرتان کمک کنید عادت قمار خود را ترک کند. شاید نیاز دارید گروهتان سرکار به دلیل شرایط بازار با صرفه‌جویی بیشتری عمل کنند. شاید می‌خواهید تعداد بیشتری از همسایگانتان با دوچرخه سرکار بروند.
معمولاً با این عناوین به‌طور جداگانه رفتار می‌شود ــ پند «مدیریت تغییر» برای مدیران و پند «کمک به خود» برای افراد و پند «تغییر جهان» برای فعالان وجود دارد. این شرم‌آور است، زیرا همه تلاش‌های تغییر دارای یک وجه اشتراک هست: برای آنکه هر چیزی تغییر کند، کسی باید کم‌کم به‌طور متفاوتی عمل کند.
ما در زندگی‌مان به تغییرات بزرگی تن می‌دهیم ــ نه‌تنها تولد فرزندان، بلکه ازدواج‌ها و خانه‌های تازه و فن‌آوری‌های تازه و وظایف کاری تازه. در همین حال، رفتارهای دیگر به طرز جنون‌آمیزی رام نشدنی هستند. سیگاری‌ها به کشیدن سیگار ادامه می‌دهند و بچه‌ها چاق‌تر می‌شوند و شوهر شما هرگز نمی‌آموزد که رخت‌های چرکش را در سبد بیندازد.
بنابراین تغییرات دشوار و تغییرات آسان وجود دارد. چه چیز یکی را از دیگری متمایز می‌کند؟ در این کتاب، ما بحث می‌کنیم که تغییرات موفق از الگوی مشترکی پیروی می‌کنند. آنها به رهبر تغییر نیاز دارند که سه کار را به‌طور هم‌زمان انجام دهد. ما پیش‌تر یکی از آن سه چیز را ذکر کرده‌ایم: برای تغییر دادن رفتار یک نفر، شما باید موقعیت آن شخص را تغییر دهید».

  • دسته بندی: موفقیت ، خودیاری
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.02 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۳۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب کلید را بزن: چگونه با مصلحت اندیشی اوضاع را به سود خود و اطرافیان تغییر دهید در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ترجمه خیلی بد، غلط های فاحش دستوری از کتابی بسیار خوب و کار بردی
در 5 روز پیش توسط hos...ari
ترجمش نسبتن خوبه
در 5 ماه پیش توسط علی قادری
زده ترجمه ضعیف نمیدونم بگیرم یا نه! اینجور کتاباو باید منتظر بود انتشارات آریانا ترجمه کنه واقعا ارزش میدن به مخاطبشون البته من هنوز نخوندم و با این تخفیف احتمالا بخرم ولی امیدوارم بد نباشه اما امتیاز خود کتاب تو آمازون و گودریدز بالاست و نویسنده این کتاب نویسنده کتاب ایده ی عالی مستدامه که واقعا عالیه اون کتاب
در 6 ماه پیش توسط smn hgh
بعضیا کلا عادت دارن فاز منفی بدن ترجمه ضعیف ، طرح جلد نامناسب ، قیمت زیاد ، تم زنانه و مردانه و غیره یکی نیست بهشون بگه با اینهمه بدبینی و منفی بافی میخواهید به کجا برسید...
در 8 ماه پیش توسط Ger...y77
ترجمه ضعیف
در 9 ماه پیش توسط ehs...had