فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی

نسخه الکترونیک کتاب چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی

«پیتر شف»، مدیرعامل و مشاور شرکت سرمایه‌گذاری یورو پسیفیک، و «اندرو شف»، مدیر ارتباطات و بازاریابی شرکت سرمایه‌گذاری یورو پاسیفیک، از شناخته‌‌ شده‌ترین اقتصاددانان جهان هستند.
این دو برادر با پیش‌بینی‌های خود از بحران اقتصادی در رسانه‌های مختلفی هم‌چون «C.N.N» و «B.B.C» حضور یافتند و توانستند شهرت زیادی کسب کنند.
کتاب «چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی» توسط حمیدرضا ارباب، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی ترجمه شده است.
در این کتاب به پرسش‌هایی چون:
-چگونه دولت‌ها می‌توانند بدون داشتن درآمد خرج کنند؟
-به چه دلیل برخی کشورها ثروتمند و برخی فقیرند؟
-راه درمان رکود اقتصادی چیست؟ پس‌انداز بیش‌تر یا مصرف بیش‌تر؟
-علل به وجود آمدن تورم چیست؟
-به چه دلیل گرفتن ماهی با دستان خالی تا این حد مشکل است؟
پاسخ داده می‌شود.
کتاب «چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی» با استفاده از تصاویر کارتونی، طنز و داستان، مفاهیم پیچیدهٔ مربوط به رشد اقتصادی و نظام پولی را شرح می‌دهد.
نویسندگان کتاب، مبانی رشد اقتصادی، موارد استفاده از سرمایه، ماهیت ویرانگر وام‌های مصرفی، علل تورم، اهمیت تجارت خارجی، پس‌انداز، ریسک و بسیاری از مهم‌ترین اصول علم اقتصاد را شرح می‌دهند. داستان کتاب ممکن است ساده و سطحی به‌نظر برسد ولی شما را به یک درک عمیق از چگونگی رشد اقتصاد و دلایل فروپاشی آن می‌رساند.
«اقتصاد محیط‌زیست و منابع طبیعی» اثر «راجر پرمن، یوما»، «جیمز مک گیل ری» با ترجمه او در سال ۱۳۸۳ به عنوان کتاب برگزیده سیزدهمین دورهٔ کتاب سال دانشگاهی شناخته شد و «اقتصاد خرد» اثر گریگوری منکیو نیز با ترجمه وی در سال ۱۳۸۷ جایزه کتاب فصل پاییز را دریافت کرد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 13.52 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۴۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب چگونگی رشد و فروپاشی اقتصاد: یک داستان اقتصادی

اینکه اسم شخصیت های کتاب رو به صورت انگلیسی نوشتید ترتیب جملات رو بهم زده.خیلی کلافه کننده بود این موضوع چه اشکالی داشت اسم هارو هم به فارسی مینوشتید؟! غیر از این موضوع کتاب عالی بود،محتوا خیلی ساده و دقیقه. واسه خوندنش عجله نکنید و هربخش رو که میخونید سعی کنید با دنیای اقتصادی واقعی سبک و سنگین کنید .
در 2 ماه پیش توسط
ایکاش اسامی اش رو فارسی مینوشتید که انقدر تو خوندن به علت چپ و راست شدن اسم به دردسر نیفتیم...وگرنه کتاب برای کسانی که میخوان اقتصاد رو بفهمن عااااالیه...
در 2 ماه پیش توسط
نسبت به نسخه ی چاپی کتاب که ۲۰ هزار تومن هست نسخه ی pdfبا این قیمت یک مقدار زیاد به نظر میرسه
در 3 ماه پیش توسط
لطفا تمام کتاب های نشر نی رو موجود کنید ممنون
در 6 ماه پیش توسط
همین کتاب توسط انتشارات اریانا قلم هم عرضه شده. لطفا اون نسخه رو هم موجود کنید.
در 7 ماه پیش توسط