کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زن اسیر

نسخه الکترونیک کتاب زن اسیر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یادم می‌آید یک‌بار دوچرخه‌ی بچه را تعمیر کردم. این کار برایم در کانون زندگی خانوادگی تبریک و تهنیت به ارمغان آورد. این کاری خوب، کاری پدرانه بود. دوچرخه‌ی ارزان‌قیمتی بود، ۹۵ /۲۲ دلار یا چیزی در همین حدود و زین دوچرخه لق می‌زد و مادر بچه با دوچرخه از پارک به خانه آمد، کارد می‌زدی خونش درنمی‌آمد، آخر بچه داشت در خصوص زین دوچرخه چوب تنگدستی مرا می‌خورد. گفتم: «تعمیرش می‌کنم.» رفتم مغازه‌ی ابزارفروشی و یک تکه لوله‌ی دوونیم اینچی خریدم که از آن به‌صورت طوقه‌ای دور پایه‌ی زین استفاده کردم تا فشارِ رو به پایین را تنظیم کند. بعد تسمه‌ی فلزی قابل انحنایی را که حدوداً هشت اینچ طول داشت با پیچ ابتدا به پشت زین و سپس به میله‌ی قائم اصلی دوچرخه بستم. این مانع از حرکت پهلو به پهلوی زین شد. نمونه‌ی موفق چاره‌اندیشی خلاق میدان نبرد. آن شب همه با محبت و مهربان بودند. بچه نُه گیلاس نوشیدنی مرا به‌طرز خوشایندی برایم آورد، آن‌ها را روی میز کنار مبل چید و با کمک خط‌کش در خط مستقیمی به صف کرد. گفتم: «متشکرم.» به یک‌دیگر لبخند زدیم و بر سر این رقابت کردیم که کدام‌مان می‌تواند لبخند را به طولانی‌ترین مدت بر لبش حفظ کند.
یک‌بار به مهدکودک بچه سر زدم. پدرها به‌ترتیب دعوت می‌شدند، هر روز یک پدر. روی صندلی کوچکی نشسته بودم و بچه‌ها بالا و پایین می‌دویدند و مسخره می‌کردند.

  • دسته بندی: داستان کوتاه ، داستان خارجی
  • ناشر: نشر نی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.39 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۷ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زن اسیر در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

رمان خوبی است.
در 10 ماه پیش توسط مهدی تمدن رستگار
زمان تقریبی مطالعه: ۱۴۰ دقیقه مجموعه ای از چند داستان (عنوان های فهرست هرکدام یک داستان مجزا هستند) که جنبه سرگرمی ندارند و درون مایه ای انتقادی به جهان پیرامون و جامعه ازهم‌پاشیده امروزی دارد. به نقل از روزنامه شرق: طنز، هویت های مخدوش و گسسته، عدم قطعیت و دست انداختن عناصر داستان و روایت و ارجاع به انواع متون دیگر از جمله قصه های پریان و همچنین دست انداختن گفتمان های غالب در زمانه ای که نویسنده می زیسته، از ویژگی های داستان های بارتلمی در مجموعه زن اسیر است.
در 10 ماه پیش توسط Mostafi parvizi
این کتاب را خواندم.بسیار تفکر برانگیز است.و نثر روان و دقیقی دارد.
در 11 ماه پیش توسط فرانک محمدی