کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی ترانه پدرام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان

نسخه الکترونیک کتاب با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بعضی روانشناسان اعتقاد دارند که اگر بعضی از پدر و مادرها به تربیت فرزند خود نمی‌پرداختند فرزندشان بهتر تربیت می‌شد. این نکته که پارادُکس عمیقی را با خود دارد هشدار به پدر و مادرهایی است که در مورد تربیت علمی دانشی ندارند و امر و نهی‌های تربیتی آنها مشکلات زیادی برای فرزندانشان ایجاد می‌کند.
در این کتاب کوچک به بعضی از این بایدها و نبایدها اشاره شده تا آغازی برای دسترسی به منابع بیشتر باشد.
پدر و مادرها می‌توانند با خواندن این کتاب به این باور برسند که تربیت و مهارت‌های فرزند پروری به عنوان یک دانش روز نیاز به کسب مهارت‌های خودشناسی در پدر و مادر و دست‌یابی به روش‌های ارتباط موثر با فرزندان است که باید مبتنی بر شناخت ویژگی‌های سنی و جنس و سرشت و استعداد و علائق و محیط آنها باشد. کم حجم بودن و کوچک بودن کتاب دسترسی به مطالب را آسان و کاستی‌های بسیار آن را روشن می‌سازد.

دانلود کتاب با فرزندان خود چگونه نباشیم: ۲۰ باید و نباید مؤثر در تربیت فرزندان در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مطلب جدید قابل توجهی به دانسته های اغلب ما نمی افزاید. در ضمن خواندن تیتر ۲۰ مورد کفایت می کند و می توان گفت نیازی به خواندن شرح آنها نیست!
در 4 ماه پیش توسط سمانه مختاری