کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مدرسه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آموزش فیلم : فیلم در مدرسه به عنوان واحد درسی

نسخه الکترونیک کتاب آموزش فیلم : فیلم در مدرسه به عنوان واحد درسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

ورود فیلم به مدارس به عنوان واحد درسی، ریشه در نظریات روانشناسی یادگیری دارد. هدف از ارائه و یا تولید فیلم در کلاس درس تغییر وضعیت رفتاری دانش‌آموزان است. فیلم، با ایجاد انگیزه در نوجوانان و جوانان سبب فعالیت و خلاقیت آنان در کلاس و خارج از کلاس درس می‌شود. امروزه، مدارس محل تجمع نوجوانان و جوانانی است که هوادار فیلم و سینما هستند. اگرچه سعی بر سازماندهی انجمن‌های فیلم در مدارس است، اما این راهی در جهت تحقق ارزش هنر سینما در کلاس درس نیست. انجمن‌های فیلم تنها در شرایطی مفید است که فعالیت آنها مجزا نباشد، بلکه کارگاهی عملی در کنار برنامه‌درسی، جهت بهتر ارائه نمودن مطالب درسی باشد. بنابراین نشان دادن یک قالب مشخص برای کار بیهوده نیست، زیرا می‌تواند چالش جامعه را حل و در عمل پیاده سازی کند.

دانلود کتاب آموزش فیلم : فیلم در مدرسه به عنوان واحد درسی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران