کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مدرسه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دو دست چون دو بال: مجموعه یاران امام حسین(ع)

نسخه الکترونیک کتاب دو دست چون دو بال: مجموعه یاران امام حسین(ع) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

آن روز عابس از جا برخاست و خطاب به <مسلم‌بن‌عقیل> گفت: <ای مسلم، من از مردم با تو سخن نمی‌گویم و نمی‌دانم در باطن این مردم چیست؟ من فقط از جانب خود حرف می‌زنم. به خدا سوگند اگر مرا دعوت کنید به شما لبیک می‌گویم و با دشمنان خدا می‌جنگم تا کشته شوم و در این کار جز رضای خدا هیچ مقصد و منظوری ندارم.>
همان روز عابس و تنی چند از کوفه راهی مدینه شدند تا پیمان‌نامه را به دست امام برسانند. آن روز همه شاد بودند و امیدوار، شاد از اینکه امام را در کنار خود خواهند داشت و امیدوار به اینکه کوفه را بار دیگر مقرّ فرماندهی حکومت اسلامی خواهند کرد. در مسجد کوفه، آنجا که خوارج، پدر امام را به ضرب شمشیر به شهادت رساندند، نماز خواهند خواند و از تماشای قامت امام و شنیدن سخنان گرمش، به یاد رسول خدا خواهند افتاد.
این همه، باور شیرینی بود که بر جان عابس و یارانش می‌نشست و آنها را به وجد می‌آورد.
وقتی قاصدان بیعت، از مدینه بازگشتند و فریاد برآوردند که: <امام به کوفه می‌آید.> شکوفه‌ی شادی بر لبان مردم شکفت.

دانلود کتاب دو دست چون دو بال: مجموعه یاران امام حسین(ع) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران