فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

وقتی قوها پير می‌شوند

نسخه الکترونیک کتاب وقتی قوها پير می‌شوند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
وقتی قوها پير می‌شوند

صدای سوتی در فضا می‌پیچد. به خیابان روبه‌رو نگاه می‌کنم، آخرین توریست‌های کوله‌پشتی‌دارِ نقشه‌به‌دست به‌طرف پایین سرازیرند. کلاغی قارقار می‌کند. پیرمردی با موهای بلندِ سفید و وزکرده به‌طرف من و بالزاک می‌آید. دو سه قدم مانده می‌ایستد؛ چارچوبی است زیر یک عبای بلند. نزدیک‌تر می‌آید. دست‌اش را از زیر بارانی، که من عبا دیده‌ام، بیرون می‌آورد، روی لبه‌ی جدول می‌گذارد. شمع است، روشن. کی آن را روشن کرده؟ دستانی با آن‌همه چین‌وچروک و این‌همه فرز؟ با چشمان قهوه‌ای تیره، یک لحظه‌ی تمام‌نشدنی به من خیره می‌شود. با دهان بسته می‌خندد. چندین لایه چروک از گوشه‌ی لب تا بناگوش‌اش ردیف می‌شوند. کوله‌ی پارچه‌ای روی دوش‌اش را جابه‌جا می‌کند، کثیف و ژنده‌پوش بود، فکر می‌کردم پیرمرد خنزر پنزری است که همین‌حالا از قبر هدایت بیرون جهیده. اما دهان‌اش را که باز می‌کند، با آن دندان‌های سفید، سوای لباس خاکستری‌اش، مرد سفیدپوشی است که دو سال پیش هم دیدم‌اش. آخرین لحظه قبل از غیب‌شدن، انگشت اشاره‌اش را به‌طرف‌ام تکان داد. سه‌بار. البته با آن عبا و کاغذ لوله‌شده‌ی بیرون‌زده از جیب‌اش به پیرمردِ چرم ساغریِ بالزاک هم می‌خورد. می‌کوشم او را به یاد بیاورم. یا آن سمسار یهودی بود که تا آخرهای داستان غیب شد؟ باید کتاب را دوباره بخوانم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: آگه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.97 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۲۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب وقتی قوها پير می‌شوند در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب وقتی قوها پير می‌شوند

من کتابو خوندم.راستش اولش میخواستم موبایلمو به همراه این کتاب از پنجره پرت کنم بیرون اینقدر که بنظرم مسخره بود. داستانهای ابتدای کتاب خیلی ضعیف هستن به طوری متن کاملا غیرقابل فهمه و داستانها دقیقا در جایی که منتظری یه اتفاقی بیفته تموم میشه! ولی چندتا داستان خوب مثل آقای رازی توی کتاب هست که بسیار جذاب نوشته شدند. با این حال بعضی قسمتها سعی شده با یه گویش خاصی از زبان فارسی نوشته بشه که فهم رو خیلی سخت میکنه. به هرصورت به یه بار خوندن می ارزه ولی بیشتر نه.
در 10 ماه پیش توسط
یه سری داستان مرتبط که من ارتباط بعضی قسمت ها رو با بقیه متوجه نشدم. چند تا از قسمت ها رو دوست داشتم ولی در کل کتابی نیست که توصیه کنم.
در 12 ماه پیش توسط
خیلی بی سر و ته بود هرچند لذت بردم از توصیفای اصفهان ولی تهش هیچی نبود
در 1 سال پیش توسط
جالب نبود. شخصیت ها پراکنده بودند. من که نتونستم با داستان ها همراه بشم.
در 1 سال پیش توسط
این کتاب از چند داستان کوتاه تشکیل شده که میشه گفت سر و ته ندارند. فقط دیالوگهایی بین شخصیت ها رد و بدل میشه و داستان به گونه ای تموم میشه که خواننده رو بلاتکلیف میذاره
در 1 سال پیش توسط