فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آدلف

نسخه الکترونیک کتاب آدلف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
آدلف

وسعت مفاهیم و منظرهای روانشناختی رمان آدلف چنان حیرت‌آور است که صاحبنظران به‌حق بنژامن کنستان را پیشگام رمان روان‌شناختی نو نامیده‌اند.
آدلف را سفاکانه‌ترین و تلخ‌ترین رمان عشقی نیز خوانده‌اند، زیرا کنستان در آن عمیق‌ترین و صادقانه‌ترین احساسات و شورانگیزترین بستگی‌های عاطفی را تجزیه ‌و ‌تحلیل می‌کند و نشان می‌دهد که چگونه در گذر زمان این احساسات و بستگی‌ها رنگ می‌بازند.
آدلف یک ضد قهرمانِ ازخودبیگانه است که عاشق زنی ده سال از خودش بزرگ‌تر می‌شود. آدلف هم خودشیفته است و هم طبیعتی ضعیف دارد، هم بزرگ‌منش است و هم قدرت ندارد رشته‌های عاطفی میان خود و زنی را که دیگر دوست ندارد، پاره کند. عشق آرمانی و زیاده‌خواهی النور نیز زیر ذره‌بین کنستان قرار می‌گیرد.
آدلف شاهکار روان‌شناسی عشق است که تراژدی عدم امکان برقراری ارتباط راستین میان انسان‌های عاشق را به نمایش می‌گذارد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر ثالث - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.6 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۳۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آدلف در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب آدلف

تصویری که از عشق در اکثر رمان ها توصیف میشه تصویری لطیف و زیباست که باعث شده یادمون بره هر چیزی نیمه ی دیگری هم داره ..آدلف رمانیست جسورانه در مورد نیمه ی دیگر عشق موضوعی که شاید توی کمتر رمانی بهش پرداخته شده ....البته فکر میکنم افرادی که رمان های رمانتیک رو میپسندن این سبک و فضاسازی تیره ی این رمان رو نپسندن ...در کل خوندن این رمان تجربه ی جالبیه
در 5 ماه پیش توسط
اگر در باره کتاب را به دقت مطالعه بفرمائید و مقدمه مترجم محترم خانم مشیری را بدقت بخوانید . تعبیر و تفسیر بهتری از کتاب بدست می آورید . کتاب تحلیلی عمیق و روانکاوانه و دقیق به شکل گیری شخصیت آدلف ، عقدها و سایه ها و ناخودآگاه و زخم ها و صورت‌بندی تقدیر روانی او دارد . همزمان تاثیر این عوالم بر روابط عاطفی اش را تحلیل می کند . این کتاب تحلیل روان انسانی ماست . زمان تالیف اواخر قرن ۱۷ اوایل قرن ۱۸ دقت کنید. حس دیونوسوسی نویسنده در مقدمه چاپ دوم و سوم و کل کتاب مشهود است . عشق بی رنگیست ... ما رنگ خودمان را آره ...بیچاره عشق!
در 6 ماه پیش توسط
شخصیت پردازی عالی و ملموس و البته بسیار واقع بینانه . به دور از هر گونه خیال پردازیهای کتاب های رمانتیک .
در 10 ماه پیش توسط
هدف کتاب بیان غلبه همیشگی قوانین و سنن جامعه بر عشق و هیجانات درونی انسانهاست کتابی ارزشمند و زیبا
در 10 ماه پیش توسط
خیلی قشنگ بود😍
در 10 ماه پیش توسط