فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آموخته و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

«نه» شنیدن؛ نردبان موفقیت: دستیابی به «بله» هدف است و «نه» نردبان رسیدن به آن

نسخه الکترونیک کتاب «نه» شنیدن؛ نردبان موفقیت: دستیابی به «بله» هدف است و «نه» نردبان رسیدن به آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
«نه» شنیدن؛ نردبان موفقیت: دستیابی به «بله» هدف است و «نه» نردبان رسیدن به آن

کتابی که هم‌اکنون در دست دارید داستانی تخیلی درباره‌ی چهار روز فراموش نشدنی از زندگی اریک جیمز براتون است که همسری فوق‌العاده، برادری عالی و فروشنده‌ی معمولی دستگاه‌های کپی است.
این داستان تا حدود زیادی با الهام از تجربه‌ی شخصی ریچارد نوشته شده است. ریچارد خاطرات دوران کودکی‌اش را به این شکل نقل می‌کند: وقتی بچه بودم، مانند هر بچه‌ی دیگری، رؤیاهای مختلفی داشتم. در سال‌های اولیه‌ی کودکی‌ام رؤیای تبدیل شدن به بازیکن حرفه‌ای بیسبال، نویسنده و راننده‌ی رالی و غیره را در سرم می‌پروراندم. و البته مانند بیشتر پسران نوجوان، عاشق دایناسور بودم و ساعت‌ها باغچه‌ی حیاط پشتی خانه‌مان را می‌کَندم و به دنبال فسیل می‌گشتم.
یک روز در سن هشت سالگی مجموعه‌ی دایناسورهای پلاستیکی‌ام را برداشتم و در زیرزمین خانه‌مان، آنها را روی میز چیدم. کل همسایه‌ها را دعوت کردم تا به حرف‌هایم درباره‌ی دایناسورها گوش کنند. تا جایی که یادم می‌آید، بابت بلیت ورودی از هر نفر پنج سِنت گرفتم. همین‌طور که مردم در حال خروج از زیرزمین‌مان بودند، یکی از والدینم به طرفم آمد و گفت: «واقعاً یک سخنران حرفه‌ای هستی!». با اینکه نمی‌دانستم سخنرانی حرفه‌ای یعنی چه، ولی این حرف خیلی به دلم نشست.
در اوایل هشت سالگی، رؤیایم را کشف کرده بودم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات آموخته - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.63 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب «نه» شنیدن؛ نردبان موفقیت: دستیابی به «بله» هدف است و «نه» نردبان رسیدن به آن در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب «نه» شنیدن؛ نردبان موفقیت: دستیابی به «بله» هدف است و «نه» نردبان رسیدن به آن

خیلی کتاب خوبی بود
در 11 ماه پیش توسط
این کتاب میخواد بگه اگه به جای فرار از شکست سعی کنیم پذیرای اون باشیم, نتایج بهتری میگیریم. و این مفهوم را درقالب یه داستان توضیح میده. مکانیزم کارش هم اینه که میگه به جای اینکه تعداد و مقدار پیروزی هامون را هدف کارمون بذاریم, تعداد و مقدار شکست ها را هدف بذاریم, تاوقتی بهشون میرسیم از نظر روحی خوشحال بشیم و کار را ادامه بدیم و نه اینکه دلسرد بشیم. استدلالش هم اینه که تعداد شکست بیشتر نشان دهنده ی تلاش بیشتر و بزرگتره, و تلاش بیشتر یعنی پیروزی های بیشتر و بزرگتر
در 1 سال پیش توسط