کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات دانشگاه تهران و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نظریه‌های کارآفرینی (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب نظریه‌های کارآفرینی (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


ماهیت میان رشته‌ای علم کارآفرینی هر چند باعث افزایش غنای علمی آن گردیده است، ولی فراگیران را با حجم متنوع و متعددی از نظریه‌ها، مدل‌ها و الگوها مواجه ساخته است که اثر بخشی یادگیری و انتقال دانش را تحت الشعاع خود قرار داده است. در این کتاب تلاش گردیده تا با ارایه‌ی چارچوبی ابداعی، ضمن پوشش کلیه نظریه‌های مطرح و قابل اعتنا در عرصه علمی کارآفرینی، این نظریه‌ها و الگوها بر اساس وجوه مشترک و مفروضات مشابه در قالب رهیافت‌های اقتصادی، روانشناسی و سازمانی دسته‌بندی و نظریه‌های برجسته در هر رهیافت تبیین گردد.

دانلود کتاب نظریه‌های کارآفرینی (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب به عنوان منبع برای آزمون دکتری مدیریت کارآفرینی پیشنهاد شده و با توجه به اینکه دکتر مقیمی از نویسنده های معتبر این حوزه هستن خوندن کتاب رو شروع کردم اما واقعاً استفاده از نسخه پی دی اف در کنار متن سنگین و مفاهیم گیج کننده کتاب با سختی خوندن نسخه پی دی اف واقعاً سخت هست. اگر بشه نسخه epub کتاب ارائه بشه یا pdf خوان فیدیبو بهتر بشه، احتمالاً خوندن کتاب هم راحت تر خواهد بود.
در 9 ماه پیش توسط nob...min
کتاب بسیار مشکل داریه. انگار یک تعداد زیاد مقاله رو به هم چسبوندن و کتابش کردن. بعضی جاهایش فعل با جمله نمیخونه و یکی دو جا دیدم جمله فعل نداره
در 11 ماه پیش توسط rez...li1