فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سفر شگفت‌انگيز مرتاضی كه در جالباسی آيكيا گير افتاده بود

نسخه الکترونیک کتاب سفر شگفت‌انگيز مرتاضی كه در جالباسی آيكيا گير افتاده بود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
سفر شگفت‌انگيز مرتاضی كه در جالباسی آيكيا گير افتاده بود

داستان زندگی رومَن پوئرتولاس شاید به اندازه شخصیت کتابش عجیب و پرماجرا باشد. رومن پوئرتولاس متولد ۲۱ دسامبر ۱۹۷۵ در مون‌پلیه است. پدر و مادرش هر دو نظامی بوده‌اند و رومن در انگلیس و اسپانیا زندگی و در اسپانیا در مقام استاد زبان فرانسه و سپس مترجم شفاهی انجام وظیفه کرده است. او مدتی نیز در شرکت‌های هواپیمایی کار کرده است. بعدها با آرزوی این‌که کارآگاه شود در کنکور نیروی پلیس شرکت کرد و اگرچه ستوان شد، هیچ‌وقت نتوانست به آرزویش برسد. او چهار سال در پلیس مرزی خدمت کرده و همین موضوع باعث شده است که امروز علاوه بر نویسندگی، کارشناس مهاجرت‌های غیرقانونی نیز باشد. پوئرتولاس تا قبل از انتشار کتاب سفر شگفت‌انگیز مرتاضی که در جالباسی آیکیا گیر افتاده بود هم در نیروی پلیس خدمت می‌کرد اما حالا از این شغل استعفا داده است. علاوه بر این، مدتی در یوتیوب ویدئوهای کوتاهی منتشر می‌کرد که در آن‌ها از ترفندهای شعبده‌بازان رمزگشایی می‌شد؛ ویدئوهایی که باعث خشم انجمن شعبده‌بازان هم شد. اما از آن زمان به بعد او به کار دیگری روی آورده است: نوشتن. سفر شگفت‌انگیز مرتاضی که در جالباسی آیکیا گیر افتاده بود نخستین رمان پوئرتولاس است که در سال ۲۰۱۳ در انتشارات Le Dilettanteمنتشر شد؛ انتشاراتی که پیش از آن آنا گاوالدا را به کتاب‌خوان‌ها معرفی کرده بود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.34 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۹۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سفر شگفت‌انگيز مرتاضی كه در جالباسی آيكيا گير افتاده بود در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سفر شگفت‌انگيز مرتاضی كه در جالباسی آيكيا گير افتاده بود

کتاب هیجان‌انگیزیه. متنش روان و سیال همراه با طنزی ظریف که بشه حقایق تلخ مهاجران و آوارگان را تحمل کرد.
در 2 ماه پیش توسط
سلام داستانی زیبا و متفاوت با ترجمه ای خوب و روان که خواندن داستان را تا انتها لذتبخش می کند.
در 5 ماه پیش توسط
خیلی عجیبه که صوتیش ارزون تره! 😐
در 8 ماه پیش توسط
من نسخه چاپیشو خوندم...گیرایی داره اما چیز جدیدی به ادم یاد نمیده و ازون کتابا هم نیست که یشه دفعه دوم خوندش بی مایه و سطحیه
در 9 ماه پیش توسط
داستان نسبتا جذابی داره ولی باید با دید انتقادی خوند . واقعا هر کس خارج از اروپا به دنیا اومده انقدر بدبخت و بی فرهنگه؟
در 9 ماه پیش توسط