فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یی چینگ یا کتاب تقدیرات: کهن‌ترین کتاب حکمت و فالنامه چینی (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب یی چینگ یا کتاب تقدیرات: کهن‌ترین کتاب حکمت و فالنامه چینی (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
یی چینگ یا کتاب تقدیرات: کهن‌ترین کتاب حکمت و فالنامه چینی (نسخه PDF)

"یی چینگ" یا "کتاب تقدیرانت" کتاب مقدس چینیان است، و کهن‌ترین متن به جا مانده از چین باستان. این کتاب مقدس که بیش از چهار هزار سال قدمت دارد، از آیین ‌های اولیه چین باستان نشئت گرفته است، و از شصت و چهار علامت و تفسیر این علائم تشکیل شده است. اعتقاد چینیان قدیم بر این بوده که تمام تحولاتی که در درون و برون آدمی رخ می‌دهد، در این شصت و چهار علامت خلاصه می‌شود.
این کتاب طی قرن‌ها، نسل اندر نسل مورد تکریم چینیان بوده است، و جنان نفوذی در زندگی و اندیشه آنان داشته که فرزانگان چینی، چون شاه ون، لائوتسه و کنفوسیوس کوشیده‌اند تا روابط درونی و علائم رمزآمیز این کتاب را کشف و تفسیر کنند، و از آن حکمتی روشن برای زندگی آدمیان و جامعه، ارائه دهند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر ثالث - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.85 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۸۳ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب یی چینگ یا کتاب تقدیرات: کهن‌ترین کتاب حکمت و فالنامه چینی (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب یی چینگ یا کتاب تقدیرات: کهن‌ترین کتاب حکمت و فالنامه چینی (نسخه PDF)

کتاب یی چینگ کتاب بی نظیری است و نباید آن را با یک فالنامه معمولی اشتباه گرفت. ترجمه خانم سودابه فضایلی هم ترجمه روان و گویایی است. این نسخه از یی چینگ مختصر و مفید است و برای شروع کار با یی چینگ مناسب است. مقدمه یونگ هم خواندنی است. اگر بخواهید اثر جامع تر و مفصل تری را مطالعه کنید، کتاب نگرشی ژرف به یی چینگ و مفاهیم آن ترجمه و گردآوری فرامرز جواهری نیا را پیشنهاد می کنم. البته زبانی که سودابه فضایلی به کار گرفته آسان تر است. شاید بهتر بود که کتاب به جای نسخه پی دی اف با متن شناور منتشر می شد. تصاویر کتاب چندان ضروری نستند و هگزاگرام ها را هم میتوان با فونت درست کرد. اگر ناشر کمی روی نسخه متنی کتاب کار کند فکر می کنم بشود کتاب را با متن شناور هم روی فیدیبو منتشر کرد. خواندن این کتاب را به کسانی که به حکمت چین باستان و فلسفه یین و یانگ علاقه دارند توصیه می کنم.
در 3 ماه پیش توسط
فیدبو عزیز ، لطفا قسمت بیشتری از کتاب رو برا نمونه بذار، تمام نمونه‌ی کتابهاتون فقط مقدمه و سخن و مترجم و نویسنده و پیشگفتار و اینچیزها هست، اصلا آدم نمیفهمه با چی طرف هست، از ۳۰۰ صفحه کتاب لااقل ۴۰ صفحه‌ش رو بذار ، اگه کسی دنبال چیزی باشه مطمئن باش خرید رو انجام میده
در 12 ماه پیش توسط