نسخه الکترونیک کتاب روسیه تزاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن فیدیبو
Loading

چند لحظه ...
کتاب روسیه تزاری

کتاب روسیه تزاری
مجموعه تاریخ ۹

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب روسیه تزاری

مجموعه تاریخ جهان می‌کوشد چشم‌اندازی گسترده و ژرف از سیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی، خواننده را مجذوب خود می‌سازد. مجموعه تاریخ جهان اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین‌النهرین و مصرباستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا روزگار ما پی می‌گیرد. این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانندگان با مبانی تاربخ تدوین شده است، بلکه همچنین در پی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگیشان بخشی از سرگذشت کلی انسان هاست. هر جلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خواننده ارائه می‌دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب روسیه تزاری

بخشی از کتاب روسیه تزاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

کتاب فوق العاده سعی در بهتر نشان دادن تزار ها و تزارین ها داره. در کل اطلاعات خوبی میده اما شاید ۶۰ درصد کتاب درست باشه...
در ۱ سال پیش توسط yaz...dia ( | )
روسیه تزاری کتابی به صورت خلاسه و تا حدودی بسته به شرح تاریخ روسیه تزاری می پردازد.هرچند مطالب زیاد باز نشده اما با توجه به حجم کتاب برای اطلاع کلی از اتفاقات روسیه دوران تزار ها می تواند مفید باشد.
در ۲ سال پیش توسط mgo...ani ( | )