کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دنیای آنا

نسخه الکترونیک کتاب دنیای آنا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

شب سال نو اوقاتی استثنایی بود. قوانین متعارف به کار گرفته نمی‌شد و همه آزادانه با هم درمی‌آمیختند. آنان، در آن غروب، یک سال را پشت سر گذاشته و به سال بعد وارد شده بودند. آنان از حد و مرز میان آنچه بوده است و آنچه می‌بود، پا فراتر نهاده بودند. سال نو مبارک! و متشکر از سال کهنه!
آنا این زمان از سال را دوست داشت. او نمی‌توانست تصمیم بگیرد چه بخشی از آن را بیشتر از همه دوست داشت: سواره رفتن به بلندی‌های کوهستانی و جشن گرفتن آخرین ساعات سال کهنه را، یا سفر بازگشت از کوهستان را درحالی‌که محکم در پتو پیچیده و بازوان گرم پدر، مادر یا همسایه به دور شانه‌هایش حلقه شده است.
اما شب سال نوِ سالی که آنا ده ساله شد، نه در دشت مرتفع کوهستانی و نه در پهنه‌های فرودست دامنه‌ها برف باریده بود. ننه سرما(۲) مناطق روستایی را مدت‌های مدید در چنگال یخی خود فشرده بود، اما، گذشته از مقدار اندک غیرعادی توده‌های بادآورده برف، تن کوهستان‌ها ذره‌ای برف را لمس نکرده بود. حتی قلمروهای مرتفع کوهستان، در زیر آسمان بی‌کران لخت و عور مانده و شنل زمستانی خود را در بر نکرده بود.
بزرگسالان درباره «گرم شد جهانی» و «تغییر آب و هوا» زمزمه‌هایی میان خود می‌کردند، و آنا به این اصطلاحات جدید توجه نشان داد. او، برای نخستین‌بار در عمرش، به این حس دچار شد که جهان در آشفتگی به سر می‌برد.

  • دسته بندی: داستان خارجی
  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دنیای آنا در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

سلام فیدیبو. اگه مقدوره کتاب "راز فال ورق" که از همین نویسنده هست رو هم بذارید. خیلی کتاب قشنگ و جالبیه و جا داره آدم چند بار بخوندش.
در 1 ماه پیش توسط یاسمن افروغ
متاسفانه ب موضوع داستان علاقه نداشتم ، ترجمه خوب بود
در 5 ماه پیش توسط برفی برفی
ترجمه افتصاح. من فقط متعجبم کسی بعد از ترجمه و قبل از انتشار این کتابو نخونده. کلمات بدون فکر و باسمه ای پشت هم ردیف شدن.
در 8 ماه پیش توسط a-a...mak
داستان زیبایی داشت و البته واقعی راجع به اتفاقات عصر حاضر جایی تموم شد که فکر میکردم تازه داره جریان شروع میشه :-D
در 9 ماه پیش توسط لیلا فلاح
سلام این کتاب داستانی هست در مورد تغییرات اقلیمی و گرمایش زمین. که شبیه به مقالات علمی هم هست. و پیش بینی میکنه که در سال ۲۰۸۰ انسان با چه چیز هایی رو برو خواهد شد.
در 9 ماه پیش توسط گلناز ذهابی