کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی بنگاه اسپایدی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بتمن هالووین طولانی - جلد اول (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب بتمن هالووین طولانی - جلد اول (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

"هالووین طولانی" در کنار" بتمن: سال نخست" بهترین داستانی محسوب میشود که به روایت ماجراهای سالهای آغازین حرفه بروس وین در هیبت بتمن اختصاص دارد. این کمیک هم یکی از منابعی بود که بسیار به نولان در ساخت فیلم های بتمن اش کمک کرد (به خصوص در زمینه شخصیت پردازی «هاروی دنت/دو چهره»)
در این داستان (که توسط زوج خلاق و مشهور «جف لوب» و «تیم سیل» خلق شد) بتمن در کنار گوردون و هاروی دنت سع میکند پرده از راز یک قاتل سریالی به نام «هالیوون» بردارد. این قاتل اکثرا اعضای خانواده تبهکاران گاتام را هدف قرار میدهد. سپس هر چه داستان جلو میرود انگار ارتباط هاروی دنت با قتل ها بیشتر میشود (هاروی بسیار از بیکفایتی سیستم قضایی کشورش ناامید شده).

دانلود کتاب بتمن هالووین طولانی - جلد اول (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این مال مارول نیست وال دی سی هستش
در 1 سال پیش توسط محمد امین خانپور