کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی بنگاه اسپایدی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اولین حضور مردآهنی در دنیای کمیک (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب اولین حضور مردآهنی در دنیای کمیک (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در داستانی که بسیاری از منتقدین و هواداران کمیک بوک آن را یکی از بهترین origin های تاریخ میدانند، میلیونری به نام «تونی استارک» توسط تروریست های کمونیست اسیر میشود (البته همانطور که در فیلم "مرد آهنی" دیدیم بعداً هویت آنها به تروریست های خاورمیانه ای تغییر کرد). به استارک دستور داده میشود تا برای تروریست ها یک سلاح مرگبار بسازد ولی او یک زره فلزی برای خودش میسازد که با آن از آنجا فرار میکند و در نتیجه «مرد آهنی» متولد میشود. مرد آهنی از آن موقع همیشه جزو کلیدی ترین شخصیت های مارول بوده است، چون نه تنها عضو اصلی گروه "انتقام جویان" بوده بلکه فیلم "مرد آهنی" در سال ۲۰۰۸ با موفقیت چشمگیر خود آغازگر دنیای سینمایی فوق العاده موفق مارول شد.

دانلود کتاب اولین حضور مردآهنی در دنیای کمیک (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ایرون من محبوب شد باورم نمیشه اوایل اینطوری بوده جالبه که خود استنلی نوشتتش عالی
در 1 سال پیش توسط مرتضی علی کربلاییان
عالی
در 1 سال پیش توسط taha hajizadeh