فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی

تبدیل شدن به یک انسان شاد همانند سفری است که باید آن را از همین حالا شروع کنید! یک زندگی شاد را انتخاب کنید و به خودتان قول دهید که در این راه دست از تلاش برندارید، به خاطر داشته باشید برنده ها کارهایی را انجام می دهند که بازنده ها می خواهند آن کار را انجام دهند...
برای بیشتر مردم احساس خوشبختی کردن امری سخت و دشوار است؛ زیرا آن را وابسته به عاملی خارجی می‌دانند و عوامل بیرونی را بر احساس خوشبختی‌شان تأثیرگذار می‌دانند. یعنی اگر شرایط دلخواهشان ایجاد نشود، خود را شاد و خوشبخت نمی‌دانند. این در حالی است که بیشتر روانشناسان و محققان می‌گویند احساس خوشبختی باید درونی باشد. اینجاست که مسأله تفکر مثبت برای القای درونی و عمیق احساس راحتی، لذت و البته خوشبختی بیشتر خود را نشان می‌دهد. شما باید هر روز با تفکرات شادی‌بخش این احساس را در خود تقویت کنید تا مصداق جمله انسان همان چیزی است که می‌اندیشد، باشید. اگر تفکر شما درباره خودتان بر مدار خوشبختی باشد، این حس در شما قوی‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 353.75 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید -نسخه صوتی

کتاب بسیار سطحی و کاملا عامیانه حاوی یکسری بایدها و نبایدهای کلی بدون اشاره به چگونگی دستیابی به آنها. مثلا: باید مثبت فکر کنید تا شاد باشید. افکار ننفی را دور کنید و ... اینها را که هر کسی میداند. بحث بر سر چگونگی است. گوینده متن هم بسیار عجولانه متن را میخواند و به اصول گویندگی آگته نیست.
در 4 ماه پیش توسط
من همه این کتاب رو گوش دادم،حتی بعضی قسمتها رو چندبار گوش دادم،هم قلم نویسنده زیباست وهم راوی بسیار هنرمندانه سخن میگوید.به همه دوستان پیشنهادش میکنم.ایشالا همه همیشه همه جا شاد باشیم.
در 6 ماه پیش توسط
ممنون که این نرم افزار را راه اندازی کردید‌ . این کتاب به نکات خیلی جالبی اشاره کرده که واقعا تغییر موثری برای من ایجاد کرد.
در 9 ماه پیش توسط
بنظرم بعنوان کتابی که یه انگیزه باشه که روش زندگیتونو تغییر بدین خوبه ولی نه بعنوان کتابی که راهکاری پیش پاتون بذاره بهترین خلاصه کتاب عنوانشه که تو هر فصل مدام تکرارش میکنه
در 9 ماه پیش توسط
کتاب پر از نکات کاربردی برای شاد بودن است که عمل به آنها شادکامی را برای ما به ارمغان خواهد آورد. از آن دست کتاب هایی است که خوب است هر چند وقت یک بار به آن مراجعه کرد. روایتگری کتاب در بخش مقدمه بسیااار تند است، اما به مرور بهتر میش.د. هر چند اگر مقداری آهسته تر بود، بهتر و مناسب تر می بود.
در 9 ماه پیش توسط