کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی بنگاه اسپایدی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اولین حضور بتمن در دنیای کمیک (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب اولین حضور بتمن در دنیای کمیک (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

بیل فینگر و باب کین ۷۵ سال پیش با انتشار این کمیک یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای کمیک را خلق کردند. در شماره نخست نام او Bat-Man بود که پس از مدتی به Batman تغییر کرد.
این کمیک در دوران طلایی کمیک عرضه شد ولی داستانی به شدت دارک داشت: بتمن در حالیکه دارد قتلی را در یک کارخانه شیمیایی مورد بررسی قرار میدهد آنچنان مشتی به یک خلافکار میزند که داخل بشکه ای از اسید می افتد و میمیرد و با خودش میگه: "حقش بود چنین مرگی نصیبش بشه". در شماره های بعدی بتمن با خودش اسلحه حمل میکرد (از استفاده از اسلحه هم هیچ ابایی نداشت). ولی بعد از دو سال شخصیت او عوض شد و به قول معروف شعار "من نمیکشم" (I don’t kill)سرلوحه کارش قرار گرفت.
در ضمن در این کمیک با «کمیسر گوردون» آشنا شدیم که یکی از بهترین شخصیت های مکمل دنیای کمیک است. در پایان این کمیک میبینیم که گوردون با خود میگوید: "زندگی فرد ثروتمندی مثل «بروس وین» چقدر خسته کننده است"، تا اینکه برای خواننده فاش میشود بروس وین همان بتمن است.
در هر حال این اولین کمیک بتمن است و احتمالا مهم ترین کمیک تاریخ او.

دانلود کتاب اولین حضور بتمن در دنیای کمیک (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

چرته
در 5 ماه پیش توسط امیررضا رنجبر
من میرم توش صفحه سیاهه.
در 1 سال پیش توسط rrr...jvd