کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

راز - نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی راز - نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

قانون جذب، راز بزرگ زندگی است.
در این کتاب ۲۴ تعلیم‌دهنده‌ی برجسته و شگفت‌انگیز سهم دارند. این کتاب شامل سخنان تعلیم‌دهندگان راز و داستان‌هایی شگفت از این راز است که به واقعیت پیوسته است. من تمام‌ مسیرهای ساده نکته‌ها و میانبرهایی را که خود یاد گرفته‌ام، با تو در میان می‌گذارم تا تو هم بتوانی به زندگی رویایی خود برسی.
قانون جذب می گوید که هر چیز چیزهای شبیه خودش را جذب می کند. بنابراین وقتی به چیزی فکر می کنی، افکار مشابه آن چیز را هم به طرف خودت جذب می کنی.
قانون جذب یک قانون طبیعی است و مثل جاذبه بی طرف است.
هیچ چیز نمی تواند وارد زندگی تو شود مگر این که با فکر کردن مداوم آن را به زندگی ات وارد کنی.
احساس عشق بالاترین فرکانسی است که می تواند منتشر کنی. هرچه بیشتر احساس عشق کنی و عشق بیشتری را منتشر کنی، قدرت بیشتر به دست می آوری.
سپاسگزاری و قدردانی نیروی قدرتمندی برای تغییر دادن انرژی توست و نعمت های بیشتری را وارد زندگی ات می کند.
این اثر، راز را به تو نشان می دهد.

  • دسته بندی: موفقیت ، کتاب‌صوتی
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 279.3 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی راز - نسخه صوتی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

شنیدنش برای یک بار خوبه. فقط چند نکته. اول:چیزی که نویسنده این کتاب ازش بی خبره یا ازش چشم پوشی کرده "قدرت خدا, ورای تمام قدرت ها"ست دوم:یه جایی میگه شاید با خودتون بگید من اینو جذب نکرده بودم ولی اشتباه می کنید(جذب کردید) ولی بهتر بود بگه راز هم یه قانونه تو طبیعت از هزاران قانون. میتونه دلیل یه اتفاق باشه ولی هر اتفاقی افتاد دلیلش این نیست قانون های دیگه و تفکرات دیگران هم دخیله. و در اخر:به نظرم فقط خلاصشو بخونید یا بشنوید زیاده گویی زیاد داره
در 2 ماه پیش توسط مطهره پورجم
باید راجبه مطالب این کتاب یکم فک کنی تا ب نتیجه ی دلخواه و هدف نویسنده ازاین کتاب برسی...
در 3 ماه پیش توسط ❤...
فیلم راز همه اینها رو میگه، تکراری عه.
در 4 ماه پیش توسط meh...ian
سلام من همه نظرات دوستان رو خوندم... ولی به نظرم این کتاب اشاره ای هست به اینکه اکثر ما توانایی ها و استعداد هایی رو ک درون خودمون داریم رو فراموش کردم..صرف موقعیت ،خودمون رو محدود میکنیم. این کتاب داره بخشی از وجود معنوی و توانایی ذهنی ما رو تقویت میکنه. حتی اگه ب نظر خیلی از دوستان پایه علمی نداشته باشه....تلقین مثبت و جهت دادن به انرژیهایی که درونمون هست ما رو فرد تواناتری میکنه. تلقین و جهت به فکر بسیار موثر هست تو رفتار و عمل.
در 4 ماه پیش توسط محمدرضا احمدی
موزیک متن و صدای نویسنده بسیار زیبا و دلنشینه. کاش قیمت ها هم کمی دلنشین تر بود.
در 4 ماه پیش توسط نوشین