کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی کنکاش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نگاهی دیگر به جهان هستی

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در مورد چگونگی شکل و فرمی که جهان دارد و با توجه به شکل ظاهری و ترسیمی که بنده برای اولین بار ارائه دادم، بهتر است برای اشنایی ابتدایی با تئوری‌ها و نظریه‌های نو و جدید که بر پایۀ استدلال‌های منطقی استوار است، ابتدا یک پیش زمینه فکری پیدا کنید. تئوری داس(DAS) و نظریه‌های زیر مجموعۀ آن و همچنین مطالب نوشته شده برای اولین بار توسط این حقیر در قالب کتابی که در دست دارید مطرح شده است. کتاب نگاهی دیگر به جهان و چگونگی شکل گیری آن به صورتی جدید و از مسیری دیگر که روند شکل گیری جهان و هرآنچه که در آن می‌باشد را به صورت تئوری‌های جدید بیان می‌کند. تمامی موارد و مطالب و نظریه‌های ارائه شده در این کتاب، تئوری داس نام گذاری شده است. کلمۀ داس سه حرف اول عبارت انگلیسی تاریکی و آرامش(Darkness And Serenity)است و تعداد زیادی نظریه‌های مختلف در زیر مجموعۀ تئوری داس گنجانده شده است. تاریکی و آرامش بی نهایتی که مد نظر می‌باشد، فضا و مکانیست بی نهایت که جهان ما و تعداد زیادی جهان دیگر در اعماق و گسترۀ آن قرار دارند و چون عبارتی برای آن وجود ندارد، نام آن را تاریکی و آرامش بی نهایت گذاشتم.
وقتی می‌گوییم تئوری داس (DAS) منظور تمامی نظریه‌های جدیدی است که برای اولین بار به صورت کتابی که در دست دارید تالیف شده است. برخی از این نظریه‌ها در تئوری داس عبارتند از: نظریۀ تاریکی و آرامش بی نهایت، نظریۀ جت‌ها، کرۀ عظیم حرارتی و انفجار آن، سیات‌ها، نظریۀ آغاز و پایان، محدودۀ جهان هستی ما و تعداد زیادی جهان دیگر در همسایگی ما، نیروی محدوده پنجمین نیروی بنیادین، فرایند تبدیل، حلقه‌های انفجاری، چگونگی سفر در زمان، سیاهچاله‌ها یا سوپاپ‌های عظیم کیهانی، چگونگی پایان جهان، چگونگی شکل گیری کهکشانها و منظومه‌ها، نظریۀ انبساط و انقباض جهان، خط توقف، رشتۀ جهان سازی صفاو رشته‌های جهان سازی دیگر، زمین و چگونگی پیدایش آب و حیات در آن، چگونگی افزایش عمر زمین و بسیاری نظریه‌ها و مطالب دیگری که توسط نگارنده برای اولین بار مطرح شده است. به مجموع همۀ این نظریه‌ها تئوری داس(DAS) می‌گوییم. با مطالعۀ نظریه‌ها ومطالب جدید مطرح شده، برای بسیاری از پرسش‌هایی که تاکنون علم برای آن جوابی نداده، پاسخ داده شده و توضیحات منطقی و علمی بسیار مهمی ارائه گردیده است. تئوری داس از لحظۀ آفرینش جهان هستی و حتی قبل از جهان و چگونگی شکل گیری کائنات و تمام اجرام و اجسام و نیروها و انرژی‌های موجود در آن و سرچشمۀ همۀ آنها یعنی عالم و گسترۀ تاریکی و آرامش بی‌نهایت و همچنین چگونگی پایان جهانی که در آن زندگی می‌گنیم توضیح می‌دهد.

  • دسته بندی: علمی
  • ناشر: کنکاش - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 5.34 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران