کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تمرین نیروی حال -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی تمرین نیروی حال -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

با گوش دادن به صدای درون سر خود شروع کنید؛ هر چه قدر که می‌توانید به آن صدا گوش کنید. به همه‌ی الگوهای فکری تکراری توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ به صدای آن نوارهای صوتی قدیمی‌ای که شاید سال‌ها است در سر شما پخش می‌شوند.
منظور از «تماشای فکرکننده» همین است. به عبارت دیگر: به صدای درون سر خود گوش کنید و به عنوان شاهدِ حاضر، آن جا باشید.
هنگامی که به آن صدا گوش می‌کنید، بی‌طرف باشید. به عبارتی داوری نکنید. آن‌چه را که می‌شنوید نه داوری کنید، نه محکوم. چرا که این کار بدان معنا است که همان صدا دوباره از در پشتی وارد شده است. طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شوید: صدایی وجود دارد و من این‌جا به آن گوش می‌کنم. من آن را تماشا می‌کنم. این درکِ من هستم، همین حس حضور خود شما، یک فکر نیست. چیزی است که از جایی ورای ذهن برمی‌خیزد.

دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نه در گذشته زندگی کردیم نه در اینده زندگی خواهیم کرد بلکه حال!!!!!یعنی همین لحظه که دارم پیام و براتون تایپ میکنم....همین لحظه حال رو در یابید و تمام......عالی بود عالیییییییییییییییی
در 3 روز پیش توسط moz...him
چرا هم قیمت کتاب بالاست و هم حجم فایل ها واسه دانلود ؟؟؟ اگر قرار کلی پول بابت اینترنت و هزینه الکترونیکی کتاب بدیم که چیزی حدود قیمت کتاب چاپی بشه خب چه کاریه نسخه چاپی بخریم بهتره چون اینطوری کتاب میتونیم به دو سه نفر دیگه هم بدیم کتاب بخونن
در 1 هفته پیش توسط fatemeh_and_books
دوستان چطور میشه وویس هایی که دانلود کردیم رو توی گوشی ذخیره کنیم؟ که بشه مثلا با لپ تاپ هم گوش داد؟
در 2 هفته پیش توسط sha...i93
درسته که نسخه صوتی هست و خیلی بابتش زحمت کشیده شده ولی فقط یکبار ضبط شده و تمام و این قیمت بیش از حد قرون هستش
در 2 هفته پیش توسط mahsa
فرق این کتاب با کتاب نیروی حال چیه ؟ این کتاب تمرین نیروی حال هست و اون یکی نیروی حال ؟ ایا این دو یک کتاب هستن با دو راوی مختلف؟
در 2 هفته پیش توسط rah...771