کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یک عاشقانه آرام -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی یک عاشقانه آرام -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی:

عشق یک قطار مسافربری نیست تا اگر کمی دیر رسیدی ، قطار رفته باشد و تو مانده باشی – با چمدان‌های سنگین، با تاسف، با قطره‌های اشکی در چشمان حسرت …. اگر عشق را از جریان عادی زندگی جدا کنیم – از نان برشته داغ، چای بهاره خوش‌عطر، قوطی کبریت، دستگیره‌های گلدار و ماهی تازه – عشق همان تخیلات باطل گذرا خواهد بود …. یک بار، یک بار، و فقط یک بار می‌توان عاشق شد. عاشق زن، عاشق مرد، عاشق اندیشه، عاشق وطن، عاشق خدا، عاشق عشق …. یک بار، فقط یک بار. بار دوم دیگر خبری از جنس اصل نیست.. …
مگذار که عشق به عادت دوست داشتن تبدیل شود.
مگذار که حتی آب دادن گل‌های باغچه به عادت آب دادن گل‌های باغچه تبدیل شود!
عشق به دوست داشتن و سخت دوست داشتن دیگری نیست. پیوسته نو کردن خواستنی است که خود پیوسته خواهان نو شدن است و دگرگون شدن.
نادر ابراهمی با خلق عباراتی چنین در کتاب یک عاشقانه آرام به طرح آن چیزی می‌‍ پردازد که به گفته او نظریه‌اش برای داشتن یک زندگی مشترکی است که رو به سوی معنویت دارد. کتاب سرشار از جملات تاثیرگذار و ناب درباره عشق و عاشقانه زندگی کردن است.
داستان یک عاشقانه آرام روایتی است از زندگی گیله‌مردی معلم‌مسلک و عاشق‌پیشه که در سفری به منطقه آذربایجان دل به دختری زیبا می‌بندد که هر دو از جنبه سابقه فعالیت سیاسی با یکدیگر اتفاق نظر دارند.

  • دسته بندی: داستان ایرانی ، کتاب‌صوتی
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 695.19 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی یک عاشقانه آرام -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب با قلم نادرجان ابراهیمی و صدای پیام دهکردی ماندگارترین اثرشد بارها و بارها گوش کردم
در 2 هفته پیش توسط bahar adibi
من الان بخش۷هستم وفقط چندصحنه تکراری با کلمات قلمبه و جملات ادبی درشت گفته شده و جذابیت داستانی درکار نیست. اگه دنبال جملات ادبی هستید خوبه اما داستان جذب نمیکنه . بی انصافیه اگه نگم صدای آقای دهکردی عالیه عالی..
در 4 هفته پیش توسط marzi
خسته کننده ست. پر از شعار و جملات ثقل. شاید کاغذیش رو بهتر بشه خوند و فهمید
در 1 ماه پیش توسط 4li...ams
بسیار زیبا
در 2 ماه پیش توسط نوشین پیرایش
اشخاص کتاب فهیم و خوشبخت هستند. اما این کتاب داستان نیست یه سری یادداشت با بیان سنگینه که در نهایت به پایان خاصی ختم نمیشه و از اول تا اخرش یه روند کم فراز و نشیب و نظرات شخصی یه ادمه. توش جمله های جالبی هم هست ولی میون پرگویی های ادبی کم کاربرد یا شاید گاهی اشتباه گم میشه .. با این حال از شنیدنش پشیمون نیستم یه تجربه متفاوت بود. اگر وقت و حوصله زیادی دارید گوش کنید.
در 2 ماه پیش توسط مطهره پورجم